Monika Vengrínová Krimi

Nevídaný úkaz v Poprade: Po meste sa preháňal diviak, zranil dve dievčatá!

Veľké prekvapenie zažili obyvatelia Popradu, ktorí z ničoho nič narazili na diviaka. Ten sa preháňal po meste na viacerých miestach, dokonca zranil dve mladé ženy!

Ilustračný obrázok k článku Nevídaný úkaz v Poprade: Po meste sa preháňal diviak, zranil dve dievčatá!

V Poprade už polícia zaznamenala viacero kurióznych prípadov zvierat preháňajúcich sa ulicami mesta. Najnovším prípadom je diviak, ktorého spozorovalo viacero Popradčanov. Podľa informácií hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jany Migaľovej, bolo na linku 158 v sobotu v čase okolo 18:40 hodine prijatých viacero oznámení o tom, že v meste bol spozorovaný diviak.

„Videný bol v mestskej časti Poprad Veľká a následne pred MsÚ Poprad, kde aj zranil šestnásťročné dievča z Lokce a dvadsaťdvaročnú ženu z Popradu,“ uviedla policajná hovorkyňa s tým, mladšia zo žien bola ošetrená RZP na mieste a staršia bola ošetrená v popradskej nemocnici.

„Utrpela ľahké zranenie na ľavom lýtku a po páde mala poranené lakte. Zranenie si nevyžiadalo práceneschopnosť,“ uviedla Migaľová a dodala, že hliadky Okresného riaditeľstva Policajného zboru Poprad v súčinnosti s MsP Poprad vykonávali previerky po diviakovi, ktorého naposledy videli ísť smerom od veľkého kruhového objazdu k OC Max.

O tejto skutočnosti bolo, podľa policajnej hovorkyne, upovedomené aj poľovnícke združenie, pre prípad možného odstrelu diviaka. „Pohyb diviaka v meste Poprad už viac zaznamenaný nebol. Prípad evidujeme na Obvodnom oddelení Policajného zboru Poprad,“ uzavrela Migaľová.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM