Jakub Forgács Zo Slovenska

Nová cesta aj MEGA pódium: TU o niekoľko hodín vystúpi Johnny Depp s kapelou, FOTO

Krátko pred koncertom The Hollywood Vampires sme sa boli pozrieť priamo na banskobystrickom amfiteátri, aby sme pre vás zachytili atmosféru z príprav.

Ilustračný obrázok k článku Nová cesta aj MEGA pódium: TU o niekoľko hodín vystúpi Johnny Depp s kapelou, FOTO
13
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Hviezdna kapela The Hollywood Vampires má vystúpiť na banskobystrickom amfiteátri už vo štvrtok 20. júla. Napriek nečakanej udalosti z utorka a zrušenému koncertu v Budapešti, by pod Urpín mali doraziť svetoznámi hudobníci Alice Cooper, Joe Perry, Tommy Henriksen či hollywoodska superstar Johnny Depp.

Deň (v stredu 19. júla) pred megakoncertom sme sa boli pozrieť na banskobystrický amfiteáter, aby sme pre vás zachytili atmosféru z príprav. Neprehliadnuteľnou je nová cestu, ktorú mesto opravilo iba pred pár dňami. Ľudia preto vtipkovali a ďakovali za ňu práve Johnnymu Deppovi. Pred premietacou plochou amfiteátra navyše vyrástlo obrovské pódium s ozvučením. Práve na ňom uvidíme vystupovať hviezdnych hudobníkov.

Aj počas stredajšieho popoludnia vládol na amfiteátri čulý ruch. Neprehliadnuteľné boli desiatky sudov s nápojmi, v areáli pribudli aj prenosné WC a v čase našej návštevy práve prebiehalo číslovanie sedadiel.

Zábery z príprav koncertu The Hollywood Vampires si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Prípravy na megakoncerty The Hollywood Vampires a Deep Purple
13
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM