Webnoviny - Svet

Novootvorená predajňa zážitkov basys.net

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 4. decembra (WN/PR) – Spoločnosť BaSys Czech & Slovak v uplynulých dňoch pripravila pre svojich verných zákazníkov slávnostné otvorenie novej predajne v sieti basys.net. Nová predajňa zážitkov je unikátom na Slovensku, lebo svojim návštevníkom ponúka oveľa viac ako len elektroniku – prémiový segment domácej zábavy a skutočné domáce kino.

Slávnostné otvorenie prebiehalo v uvoľnenej priateľskej atmosfére nadšencov špičkových technológií z oblasti spotrebnej elektroniky. Po úvodnom príhovore generálneho manažéra spoločnosti BaSys Czech & Slovak, Ing. Mária Lelovského, sa na scéne objavila pôvabná Ivana Surovcová známa z Let‘s Dance, ktorá vystúpila so scénickou rumbou zakončenou odhalením dizajnovej a technologickej perly, systémom Loewe Reference.

Loewe Reference systém v spoločnosti Loewe vyvíjali 2 roky, z toho 1 rok v úplnej tajnosti. Niet divu, je to skutočne unikát, ktorý vyplní všetky vaše priania, a ešte viac.

Dizajn: exkluzivita, použité materiály kov a sklo a taktiež špičkové spracovanie dávajú novej rade Loewe Reference jedinečný charakter a aj na dotyk spôsobí úžasné potešenie Audiovizuálny zážitok: TV s plochou obrazovkou Reference 52 Full HD+ 200 a Reference ploché elektrostatické dizajnové reproduktory zabezpečia fascinujúcu domácu zábavu a splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu zvuku Koncepcia ovládania: Jednoduché intuitívne postupy a inovatívne technológie boli dôsledne prispôsobené tak, aby zaistili maximálne pohodlie a komfort ovládania Technológia: dych vyrážajúca, vysokovýkonná a napriek tomu nevtieravá. Všetko – či už bohato vybavený model Reference 52, Reference Mediacenter, Reference Sound Standspeaker alebo diaľkový ovládač Assist Media – na dotyk prstu zabezpečí príjem digitálneho TV vysielania v plnom Full HD rozlíšení, internetu s možnosťou príjmu až 7000 rozhlasových staníc, prezerania si fotoalbumov… Koncert pre štyri ruky: Aj samotný dovoz, rozbalenie, inštalácia a nastavenie Loewe Reference je koncertom pre dva páry šikovných vyškolených rúk odborníkov v rukavičkách. Starostlivosť o zákazníka Loewe Reference nekončí zaškolením na obsluhu systému, ale pokračuje počas celej životnosti ďalej – od nepretržitej telefonickej linky pomoci, online aktivácie programovaného vybavenia až po kompletné zabezpečenie pri sťahovaní vrátanie zabalenia do originálnych škatúľ a obalov.

Po uvedení tejto fantastickej novinky a uspokojení zmyslov zrak, sluch a hmat, prišli na rad ostatné zmysly. O čuch a chuť sa postaral Petr Musil, jediný šéfkuchár z Česka a Slovenska, ktorý získal najvyššie svetové ocenenie v gastronómii – Michelinovu hviezdu. Petr Musil varil pre Rolling Stones, Brada Pitta, Robbieho Williamsa, Seana Conneryho, Snoop Dogga, Angelinu Jolie, britskú kráľovnú, českého aj slovenského premiéra, ako aj prezidentov. Podávali sa tri fantastické predjedlá, tri vynikajúce hlavné jedlá a tri očarujúce dezerty.

Hosťujúci umelci Henry Tóth so svojou akustickou formáciou a Rytmus ešte viac posilnili skvelú atmosféru večera.

Vyvrcholením programu bol krst ďalšieho projektu spoločnosti BaSys Czech & Slovak, driftového tímu. Pioneer Drift Team je unikátny projekt, ktorý vznikol na Slovensku v tomto meradle po prvý krát. Drift je svetovo známa aktivita, zväčša súťaž, kde súťažiaci, teda jazdci, predvádzajú svoje schopnosti v ovládaní šmyku a prekonávaní fyzikálnych zákonov. “Drift” je známy aj výrazom “dverami napred”.

Po ukončení programu nasledovala uvoľnená zábava. Hostia mohli objaviť ďalšie zákutia predajne zážitkov basys.net, dve dokonalé samostatné miestnosti: Hifi Stereo Studio a Home Cinema Studio.

Hifi Stereo Studio je posluchová miestnosť, kde stačí zavrieť oči a nechať sa unášať do sveta fantázie, je neodmysliteľnou súčasťou priestoru každého človeka, ktorý potrebuje poriadnu dávku relaxu. Vstupom do tejto miestnosti vstúpite do koncertnej siene jazzu, rocku a klasiky.

Home Cinema Studio kde je možné zažiť, aké je úžasné mať svoje vlastné kino. S originálnymi luxusnými kino sedačkami, trojmetrovým premietacím plátnom a vlastnou oponou si skutočne vychutnáte a prežijete hviezdne vojny a útoky dinosaurov!

Obe miestnosti sú navrhnuté podľa prísnych akustických štandardov odrážania a pohlcovania zvuku.

Nová predajňa zážitkov – basys.net, ponúka produkty top značiek Loewe, Pioneer, BOSE, Beyerdynamic, KEF, Monster, Ronald Schmidt, Ad Notam, Edifier, Neutrik, Crestron… a kompletné riešenia pre domácu zábavu od návrhu, prípravy kabeláže až po samotné zapojenie a nastavenie prístrojov. Samozrejmosťou je aj trvalý popredajný servis a údržba.

Oficiálne otvorená pre verejnosť bude v pondelok, 7. 12. 2009. Predajne basys.net sa nachádzajú v Bratislave, Žiline, Košiciach, v Prahe, Budapešti a Gyori. Viac informácií na www.basysnet.sk a fotky na http://www.basys.sk/…nky/otvorene.

Kontakt: Mgr. Veronika Kalná marketingová manažérka BaSys Czech & Slovak marketing@basys.sk +421 2 49 10 66 22

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM