Webnoviny - Svet

Nový člen predstavenstva OTP Banky Slovensko, a.s.

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 17. októbra (WBN/PR) – Od 1. októbra 2011 je novým členom predstavenstva OTP Banky Mgr. Peter Leško. Do funkcie člena predstavenstva bol vymenovaný Dozornou radou a schválený Národnou bankou Slovenska. Predstavenstvo OTP Banky Slovensko tak pôsobí v kompletnom zložení.

Mgr. Peter Leško je zodpovedný za vedenie divízie Risk & Law. Do OTP Banky Slovensko, a.s. prichádza z Raiffeisenbank, a.s. Praha, kde viedol oddelenie riadenia retailového rizika. V minulosti pôsobil aj ako vedúci oddelenia retailového rizika vo VAB Bank Kyjev na Ukrajine. Podieľal sa na kompletnom redizajne procesu vymáhania pohľadávok, na projektoch nastavenia systémov včasného varovania pre retailové a mikro úvery a zavedenia a implementovania transparentného, flexibilného online kredit MIS systému.

Kompletné zloženie predstavenstva OTP Banky Slovensko, a.s. od 01.10.2011: Ing. Zita Zemková – predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka Ing. Rastislav Matejsko – člen predstavenstva a zástupca generálnej riaditeľky pre divíziu Treasury Ing. Jozef Adamkov – člen predstavenstva a zástupca generálnej riaditeľky pre divíziu Business Mgr. Peter Leško – člen predstavenstva a zástupca generálnej riaditeľky pre divíziu Risk & Law

OTP Banka Slovensko, a.s. OTP Banka Slovensko, a.s. je členom silnej finančnej skupiny OTP Group. OTP Banka poskytuje služby v sieti 71 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM