Jakub Forgács Krimi

Obálka, ktorá naháňala strach. Toto si v schránke našla žena z Ľupče, FOTO

Odosielateľ od ženy podľa slov polície požadoval pod hrozbou zabitia finančnú hotovosť. Pozrite, čo jej pribalil do obálky!

Ilustračný obrázok k článku Obálka, ktorá naháňala strach. Toto si v schránke našla žena z Ľupče, FOTO
4
Galéria

Poštu s netradičným odkazom, ktorý naháňal strach si našla v utorok (18.6.) v poštovej schránke žena zo Slovenskej Ľupče. „Obálka, ktorá jej bola adresovaná obsahovala totiž nábojnicu spolu s krátkym odkazom, ktorý u nej vzbudil obavu o život,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Ako ďalej povedala Faltániová, vtedy ešte neznámy odosielateľ od ženy požadoval pod hrozbou zabitia finančnú hotovosť. „Polícia začala vo veci ihneď konať a ešte v ten istý deň zadržala podozrivého muža, ktorému bolo po vykonaní potrebných procesných úkonoch aj vznesené obvinenie za zločin vydierania. Ide o 36-ročného muža zo Slovenskej Ľupče,“ pokračovala hovorkyňa.

„K skutku sa priznal a vydal polícii aj zbraň, z ktorej pochádza zaslaný náboj. V súčasnosti je v policajnej cele a svoje konanie bude musieť v krátkom čase vysvetliť aj pred súdom,“ dodala Kováčiková so slovami, že zo strany vyšetrovateľa bude totiž podaný podnet na jeho vzatie do vyšetrovacej väzby.

V OBRAZOCH: Žene prišla obálka s nábojnicou a odkazom
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM