Webnoviny - Svet

Obrazom: Najkrajšie fotografie v súťaži Môj miláčik

WEBNOVINY.SK

Na mailovú adresu sutaz@webnoviny.sk nám do 24. júna 2012 pošlite fotografiu svojho domáceho miláčika, staňte sa zároveň fanúšikom našej facebookovej skupiny SVET OBRAZOM a zaradíme vás do losovania o perfektné ceny!

Prvou cenou je wellness pobyt pre dve osoby s ubytovaním na dve noci v podtatranskom hoteli Hubert. V cene je 2-posteľová izba s raňajkami a voľný vstup do Oázy Thalasso.

V tej sa nachádzajú bazény so slanou vodou, whirlpool, fitness či saunový svet. Podrobné informácie o hoteli nájdete na www.hotel-hubert.sk .

Druhou cenou sú pánske švajčiarske hodinky Tissot v hodnote 585 €, treťou pánske švajčiarske hodinky Certina v hodnote 380 € a štvrtou dámske hodinky Certina v hodnote 360 €.

Ďalší traja výhercovia získajú kozmetické balíčky od firmy Henkel.

Losovanie prebehne v pondelok 25. júna o 12:00 hod.

>>> Nová galéria súťažných fotografií

Všetky súťažné fotografie budeme priebežne uverejňovať na stránke Webnoviny.sk aj na facebookovej stránke SVET OBRAZOM. Nezabudnite však pripísať svoje celé meno, adresu a telefónne číslo.

Autor fotografie s najvyšším počtom „Páči sa mi to“ zároveň získa dámske hodinky Tissot v hodnote 355 €. TAK NEZABUDNITE HLASOVAŤ NA FACEBOOKU!

>>>> FOTOGALÉRIA: Prezrite si ceny, ktoré môžete vyhrať!

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM