Webnoviny - Svet

Obrazom: Primátori upratovali ulicu, pomáhali aj dievčatá

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 12. mája (WEBNOVINY) – Primátor Košíc Richard Raši, ktorý prehral stávku na výsledok finále hokejovej Tipsport extraligy so svojím bratislavským kolegom Milanom Ftáčnikom, v sobotu 12. mája od 8.00 h v rámci splnenia sľubu upratoval bratislavskú Košickú ulicu.

Pred finále extraligy obaja primátori tipovali jeho konečný stav. Milan Ftáčnik tvrdil, že Slovan zdolá Košice 4:3 a vyhrá extraligu. Richard Raši zasa predpovedal, že Košičania uspejú pomerom 4:2.

Finále extraligy vyhral napokon Slovan 4:3 na zápasy a ôsmykrát v histórii sa stal víťazom extraligy. Bratislavskí hokejisti svojím finálovým výkonom rozhodli, že Raši musel absolvovať verejno-prospešné práce. Aby košický primátor nebol pri upratovaní sám, pomohol mu nielen Milan Ftáčnik, ale aj viacerí dobrovoľníci, ktorí sa do podobných projektov samosprávy zapájajú vpriebehu celého roka.

Na výsledok finále hokejovej Tipsport extraligy sa stavili aj krásne fanúšičky z Košíc a Bratislavy. Nakoniec museli museli zhodiť šaty a nafotiť sľúbené akty.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM