Aktualizované ELA Krimi

OBROVSKÁ TRAGÉDIA na D1: Kamión vrazil do zasahujúcich hasičov, hlásia dvoch MŔTVYCH

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR vyslalo vrtuľník na pomoc zraneným hasičom na diaľnici D1 pri Hornej Strede (okres Nové Mesto nad Váhom).

Ilustračný obrázok k článku OBROVSKÁ TRAGÉDIA na D1: Kamión vrazil do zasahujúcich hasičov, hlásia dvoch MŔTVYCH
Zdroj: Dnes24.sk , HaZZ

Malo do nich pri zásahu naraziť auto. OS ZZS SR o tom informuje na sociálnej sieti. Nehoda si vyžiadala dve obete. Zranení sú aj dvaja zamestnanci štátnych inštitúcií, ktorí sa na mieste nachádzali. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR o tom informovalo na sociálnej sieti.

„Dvaja muži, žiaľ, utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom,“ uviedlo OS ZZS SR. Priblížilo, že do hasičov malo naraziť auto pri zásahu. Zároveň na miesto vyslali dva záchranárske vrtuľníky a tri pozemné ambulancie.

Hovorca Ministerstva vnútra SR Matej Neumann informuje, že na miesto tragickej dopravnej nehody smeruje aj Minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD), prezident Policajného zboru Ľubomír Solák a prezident Hasičského a záchranného zboru Adrián Mifkovič.

Svedok nehody pre portál Pluska uviedol, že mali zahynúť jeden policajt a dvaja hasiči. Hasiči mali prísť spolu s políciou zasahovať v prípade horiaceho auta, keď do nich vrazil rozbehnutý poľský kamión.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM