Webnoviny - Svet

Odvety 2. predkola EL UEFA - štvrtok

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA

BRATISLAVA 22. júla (WEBNOVINY) – Súhrn výsledkov štvrtkových odvetných stretnutí 2. predkola Európskej ligy UEFA vo futbale 2010/2011:

FK Dukla Banská Bystrica – FC Zestafoni (Gruz.) 1:0 (1:0) – prvý zápas: 0:3, do 3. predkola EL UEFA 2010/11 postupuje FC Zestafoni
Gól: 28. Michal Ďuriš, ŽK: 49. P. Vajda, 71. Pich, 87. Adámik – 79. Eliava, rozhodoval: Dragomir Stankovič (Srb.), 2880 divákov

FC Mika (Arm.) – FK Rabotnički (Maced.) 0:0 – prvý zápas: 0:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FK Rabotnički
Rozhodoval: Příhoda (ČR)

FK Teteks (Maced.) – FK Ventspils (Lot.) 3:1 (2:0) – prvý zápas: 0:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FK Teteks
Góly: 15. Iseni, 34. Ristevski, 54. Gligorovski – 81. Bespalovs, ČK: 85. Chirkin (Ventspils), rozhodoval: Lechner (Rak.)

Torpedo Žodino (Bielor.) – OFK Belehrad (Srb.) 0:1 (0:0) – prvý zápas: 2:2, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje OFK Belehrad
Gól: 67. Kecojevič, rozhodoval: Kari (Fín.)

FK Mogren Budva (Č. Hora) – Maccabi Tel Aviv (Izr.) 2:1 (0:1) – prvý zápas: 0:2, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Maccabi Tel Aviv
Góly: 58. a 80. V. Gluščevič (prvý z pok. kopu) – 7. Medunjanin, rozhodoval: Vialička (Biel.)

Spartak Zlatibor Voda (Srb.) – FC Differdange 03 (Lux.) 2:0 (1:0), prvý zápas: 3:3, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Spartak Zlatibor Voda
Góly: 25. Ubiparip, 88. Adamovič, rozhodoval: Richards (Wales)

FK Karabach (Azerb.) – FC Portadown (Sev. Ír.) 1:1 (0:0) – prvý zápas: 2:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FK Karabach
Góly: 83. Ismailov – 71. Braniff, rozhodoval: Pristovnik (Chorv.)

TPS Turku (Fín.) – Cercle Bruggy (Belg.) 1:2 (1:0) – prvý zápas: 1:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Cercle Bruggy
Góly: 39. Johansson (z pok. kopu) – 51. Reynaldo, 86. Van Eenoo, rozhodoval: Grobelnik (Rak.)

FC Dnepr Mogilev (Bielor.) – Stabaek Football (Nór.) 1:1 (0:1) – prvý zápas: 2:2, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Dnepr Mogilev
Góly: 89. Jurčenko – 37. V. P. Gunnarsson, rozhodoval: Richard Trutz (SR)

NK Široki Brijeg (Bosna a Herceg.) – Austria Viedeň (Rak.) 0:1 (0:0) – prvý zápas: 2:2, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Austria Viedeň
Gól: 80. Junuzovič, ČK: 74. Baumgartlinger (Austria) rozhodoval: Fernández (Šp.)
Peter Hlinka (Austria) hral do 68. min

FK Jelgava (Lot.) – FK Molde (Nór.) 2:1 (2:1) – prvý zápas: 0:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FK Molde
Góly: 30. Bormakovs, 45. Bogdaškins – 14. Fall, rozhodoval: Vejlgaard (Dán.)

FC Baník Ostrava (ČR) – WIT Georgia Tbilisi (Gruz.) 0:0 – prvý zápas: 6:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Baník Ostrava
Rozhodoval: Jovanetič (Srb.)
Ján Greguš odohral celý zápas, Róbert Zeher (obaja Ostrava) nastúpil v 46. min

JK Sillamäe Kalev (Est.) – Dinamo Minsk (Bielor.) 0:5 (0:3) – prvý zápas: 1:5, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Dinamo Minsk
Góly: 19. a 65. Čuchlej, 2. Dragun, 17. Sazankov, 46. Rekiš, rozhodoval: Hategan (Rum.)

Karpaty Ľvov (Ukr.) – KR Reykjavík (Isl.) 3:2 (2:0) – prvý zápas: 3:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Karpaty Ľvov
Góly: 2. Zeňov, 25. Fedeckij, 69. B. Baranec – 61. a 65. Finnbogason, rozhodoval: Fabian (Maď.)

Dacia Kišiňov (Mold.) – Kalmar FF (Švéd.) 0:2 (0:1) – prvý zápas: 0:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Kalmar FF
Góly: 12. Israelsson, 89. Sobralense, rozhodoval: Gil (Poľ.)

Dinamo Tbilisi (Gruz.) – Gefle IF (Švéd.) 2:1 (0:0) – prvý zápas: 2:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Dinamo Tbilisi
Góly: 68. Vatsadze, 82. Pirtschalava – 90.+ Orlov, rozhodoval: Jordanov (Bulh.)

FC Randers (Dán.) – ND Gorica (Slovin.) 1:1 (1:0) – prvý zápas: 3:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Randers
Góly: 42. Cramer – 79. Žigon, ČK: 90. Mevlja (Gorica), rozhodoval: Muir (Škót.)

FC Iskra-Stal Ribnita (Mold.) – IF Elfsborg (Švéd.) 0:1 (0:0) – prvý zápas: 1:2, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje IF Elfsborg
Gól: 60. Ishizaki, rozhodoval: Göcek (Tur.)

FC APOEL Nikózia (Cypr.) – FK Tauras Taurage (Litva) 3:1 (1:0) – prvý zápas: 3:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC APOEL Nikózia
Góly: 18. a 86. E. Solari (druhý z pok. kopu), 80. Trickovski – 48. Ircha, ČK: 84. Kuznecovs (Tauras), rozhodoval: Gvardis (Rus.)

FK Tirana (Alb.) – FC Utrecht (Hol.) 1:1 (1:1) – prvý zápas: 0:4, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Utrecht
Góly: 11. Lila – 3. Van Wolfswinkel, rozhodoval: Matějek (ČR)

Bnei Yehuda (Izr.) – Shamrock Rovers (Ír.) 0:1 (0:0) – prvý zápas: 1:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Shamrock Rovers
Gól: 70. Stewart, rozhodoval: Gautier (Fr.)

Dinamo Bukurešť (Rum.) – FC Olimpia Balti (Mold.) 5:1 (3:0) – prvý zápas: 2:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Dinamo Bukurešť
Góly: 3. Orlovskij (vlastný), 32. Cristea, 45. N´Doye, 59. C. Munteanu, 63. Torje (z pok. kopu) – 90. Adaramola, rozhodoval: Damato (Tal.)

Wisla Krakov (Poľ.) – FK Šiauliai (Litva) 5:0 (1:0) – prvý zápas: 2:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Wisla Krakov
Góly: 23. Piotr Brožek, 48. Žurawski, 62. Junior Díaz, 66. Pawel Brožek, 90.+ Boguski, ČK: 17. T. Kančelskis (Šiauliai), rozhodoval: Ferreira (Portug.)
Erik Čikoš odohral celý zápas, Peter Šinglár (obaja Wisla) sedel celý zápas na lavičke náhradníkov

FC Vaduz (Licht.) – Bröndby Kodaň (Dán.) 0:0 – prvý zápas: 0:3, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Bröndby Kodaň
ČK: 75. Bader (Vaduz), rozhodoval: Mário Vlk (SR)

FC Dundalk (Ír.) – Levski Sofia (Bulh.) 0:2 (0:2) – prvý zápas: 0:6, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Levski Sofia
Góly: 4. a 33. Dembélé, rozhodoval: Aydinus (Tur.)

Vikingur Göta (Faer. ostr.) – Besiktas Istanbul (Tur.) 0:4 (0:4) – prvý zápas: 0:3, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Besiktas Istanbul
Góly: 32. a 44. Bobo, 4. Ekrem Dag, 10. Nihat, rozhodoval: Gestranius (Fín.)
Filip Hološko (Besiktas) nehral

Ruch Chorzów (Poľ.) – FC Valletta (Malta) 0:0 – prvý zápas: 1:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Ruch Chorzów
Rozhodoval: De Marco (Tal.)
Gábor Straka (Chorzów) odohral celý zápas a v 30. min dostal žltú kartu

Rapid Viedeň (Rak.) – FK Suduva Marijampole (Litva) 4:2 (1:0) – prvý zápas: 2:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Rapid Viedeň
Góly: 20. a 90. Jelavič, 86. a 89. Gartler – 70. Grigaitis, 85. Beniušis, ČK: 76. Skroblas, rozhodoval: Vučemilovič-Šimunovič ml. (Chorv.)

NK Maribor (Slovin.) – FC Videoton Fehérvár (Maď.) 2:0 (1:0) – prvý zápas: 1:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje NK Maribor
Góly: 39. a 80. Volaš, rozhodoval: Mikulski (Poľ.)

FC Bangor City (Wales) – FC Honka (Fín.) 2:1 (0:1) – prvý zápas: 1:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Bangor City
Góly: 84. Morley, 90. Jones – 21. Koskinen, rozhodoval: Amirchanjan (Arm.)

FC ETO Györ (Maď.) – FC Atyrau (Kazach.) 2:0 (0:0) – prvý zápas: 3:0 kontumačne, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC ETO Györ
Góly: 47. Aleksidze, 52. Nicorec, rozhodoval: Jareci (Alb.)

Tre Penne (San Maríno) – HŠK Zrinjski Mostar (Bosna a Herceg.) 2:9 (1:4) – prvý zápas: 1:4, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje HŠK Zrinjski Mostar
Góly: 28. a 81. Palazzi – 10., 55. a 69. Žižovič (druhý z pok. kopu), 53. a 65. Zadro, 3. Selimovič, 7. P. Sušič, 26. Dragičevič, 87. Šunjič, rozhodoval: McKeon (Ír.)

Olympiakos Pireus (Gréc.) – KS Besa Kavajë (Alb.) 6:1 (0:0) – prvý zápas: 5:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Olympiakos Pireus
Góly: 46. a 78. Dudu, 75. a 90. Maresca, 53. Derbyshire, 89. Fetfatzidis – 48. Lazarevski, rozhodoval: Probert (Angl.)

FK Borac Banja Luka (Bosna a Herceg.) – FC Lausanne-Sport (Švajč.) 1:1 (0:0) – prvý zápas: 0:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Lausanne-Sport
Góly: 70. Vukelia – 65. Roux, rozhodoval: Soares Dias (Portug.)

FC Sporting Fingal (Ír.) – CS Marítimo (Portug.) 2:3 (0:1) – prvý zápas: 2:3, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje CS Marítimo
Góly: 81. a 90. Zayed – 20. Alonso (z pok. kopu), 67. Marquinho, 87. Kanú, rozhodoval: Borg (Malta)

HNK Cibalia (Chorv.) – FC Cliftonville (Sev. Ír.) 0:0 – prvý zápas: 0:1, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Cliftonville
Rozhodoval: Turpin (Fr.)

HNK Šibenik (Chorv.) – Anorthosis Famagusta (Cypr.) 0:3 po predĺžení (0:2, 0:2) – prvý zápas: 2:0, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje Anorthosis Famagusta
Góly: 16. Laban, 25. Ramos, 96. Okkas, rozhodoval: Van Boekel (Hol.)
Matúš Kozáčik (Anorthosis) nebol ani na lavičke náhradníkov

FK Budučnost Podgorica (Č. Hora) – FK Baku (Azerb.) 1:2 (0:2) – prvý zápas: 3:0 kontumačne, do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FK Budučnost Podgorica
Góly: 64. N. Brnovič – 28. Šolič, 42. Jabá, rozhodoval: Kalopoulos (Gréc.)

UBK Breidablik (Isl.) – FC Motherwell (Škót.) 0:1 (0:1), prvý zápas: 0:1,do 3. predkola EL UEFA 2010/2011 postupuje FC Motherwell
Gól: 42. J. Murphy, rozhodoval: Taborda Xistra (Portug.)

Sant Julia (Andorra) – Myllykosken Pallo-47 (Fín.) 0:1 (0:1) – prerušené v 80. min pre zlé poveternostné podmienky, prvý zápas: 0:3
Gól: 30. Votinov, rozhodoval: Whitby (Wales) SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM