Webnoviny - Svet

Osemnásťročný muž zrazil soka v láske a smrteľne ho dobodal

WEBNOVINY.SK

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 8. augusta (WEBNOVINY) – Obvineniam z vraždy čelí 19-ročný mladík z obce Gregorovce, podľa polície najskôr autom zrazil a potom brutálne dobodal 23-ročného muža z Ostrovian.

Na tele mal päťdesiat prevažne povrchových bodno-rezných rán a dve hlboké rany v hrudníku, ktoré zasiahli životne dôležité orgány.

Motívom mohla byť nešťastná láska. Otrasný čin sa stal v noci z pondelka na utorok v Šarišských Michaľanoch v okrese Sabinov.

Dvaja kamaráti (20 a 23 rokov) sa vracali domov do Ostrovian, keď to do nich napálil vodič Suzuki Vitara. Devätnásťročný mladík do oboch mužov zámerne zozadu narazil.

Mladší si udrel hlavu o čelné sklo a odplazil sa do priekopy na ľavej strane cesty. Staršieho náraz odhodil do priekopy na pravej strane. Útočník zastavil auto a staršieho z mladíkov brutálne dobodal a ušiel.

Mladší z chlapcov zavolal pomoc z jedného z blízkych rodinných domov. Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, dobodaný muž zomrel na mieste.

Jeho kamarát skončil s ľahkými poraneniami, liečiť sa bude asi týždeň. Páchateľa policajti zadržali už v ranných hodinách, bol opitý. Po obvinení skončil v policajnej cele, vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na 15 až 20 rokov.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM