Aktualizované Barbara Dallosová Krimi

V aute pod mostom sa našli bezvládne telá dvoch mužov: Policajti opisujú priebeh tragédie

Muži z obce pri Kežmarku boli nájdení v aute bez známok života. Polícia vysvetľuje, čo sa vlastne stalo.

Ilustračný obrázok k článku V aute pod mostom sa našli bezvládne telá dvoch mužov: Policajti opisujú priebeh tragédie
Zdroj: Polícia SR - Prešovský kraj

O náleze dvoch mŕtvych tiel v aute neďaleko kežmarku informuje krajská polícia na sociálnej sieti.

„Na ceste I/66 z Huncoviec do Kežmarku boli pod mostom pri "turbíne“ vo vozidle VW Passat nájdené 2 mŕtve osoby. Ide o dvoch mužov z Huncoviec," uvádza polícia. Na viac informácií sú však muži zákona nateraz skúpi a poskytnú ich v pondelok.

Aktualizované 21. septembra 10.51 hod.: „V súvislosti so včerajšou dopravnou nehodou polícia v Kežmarku začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ informujú policjti na sociálnej sieti.

Podľa policajnej správy, nedeľu 20.09.2020 nadránom 22 ročný vodič z Huncoviec viedol osobné motorové vozidlo zn. VW v smere do Kežmarku, pričom z doposiaľ nezistených príčin zišiel s vozidlom mimo vozovku, kde na okraji priľahlého svahu potoka narazil do stromu. S vozidlom ,,preletel“ ponad potok a narazil do svahu. Pri náraze sa vozidlo otočilo na strechu a jeho časť ostala v potoku. Alkohol bude u vodiča zisťovaný pri pitve.

Vodič ako aj 18 ročný spolujazdec z obce Huncovce utrpeli zranenia nezlučiteľné zo životom. Na mieste tejto udalosti bol prítomný aj znalec z odboru dopravy ako aj znalec z odboru súdneho lekárstva.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie