Webnoviny - Svet

Parov Stelar Band sa v októbri vráti do Bratislavy

WEBNOVINY.SK

Ilustračné foto SITABRATISLAVA 22. júna (WEBNOVINY) – Electroswingová formácia Parov Stelar Band sa 24. októbra vráti do Bratislavy. Rakúska kapela, ktorá vlani v máji vypredala Nu Spirit Club, tentoraz vystúpi v Majestic Music Clube (MMC).

Predpredaj vstupeniek na koncert skupiny z Linca sa už začal. Lístky sa dajú kúpiť iba na webovej stránke usporiadateľskej agentúry orepole.sk.

Prvých 200 vstupeniek si záujemcovia a záujemkyne môžu zadovážiť za 15 eur, následne budú stáť lístky 17, 19 a 22 eur. Cena VIP vstupenky je 30 eur. Marcus Füreder, ktorý začínal ako DJ Plasma a až neskôr si začal hovoriť Parov Stelar, začal v roku 2005 vystupovať so živou kapelu. Laptopový umelec je považovaný za zakladateľa štýlu electroswing, ktorý kombinuje house, electro či drum’n’bass so swingom a džezom 20. až 40. rokov minulého storočia.

Na jediné tohtoročné vystúpenie na Slovensku privezie Parov Stelar koncom októbra do Bratislavy skúsených hudobníkov vrátane saxofonistu známeho pod menom Max the Sax, s ktorým často vystupuje aj vo dvojici, či speváčku Beate Baumgartner. Agentúru SITA informoval Tomáš Tauber z agentúry Ore Pole.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM