Webnoviny - Svet

Partnerská spolupráca OMI a New Horizons Slovakia - spojenie prestížneho manažérskeho a IT vzdelania

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 6. novembra (WN/PR) – Spoločnosť OMI, s.r.o., výhradný partner globálnej The Open University Business School na Slovensku, uzavrela dohodu o strategickej spolupráci s prestížnym partnerom z USA – New Horizons Computer Learning Centers. New Horizons CLC je najväčšia nezávislá počítačová škola na svete, ktorá na Slovensku pôsobí pod názvom New Horizons Slovakia.

Spoločnosť OMI, partner globálnej The Open University Business School, je na Slovensku známa prémiovou kvalitou poskytovaných služieb a flexibilitou pre zákazníkov. Nadviazaním partnerskej spolupráce s New Horizons Slovakia OMI ešte posilnilo túto svoju charakteristickú črtu. Vytvorením partnerstva OMI a New Horizons Slovakia bude možné komplexne obslúžiť vyššie potreby rozvoja zákazníkov.

„V posledných rokoch sme sa u našich klientov čoraz viac stretávali s požiadavkou poskytnúť okrem prestížneho medzinárodne akreditovaného manažérskeho vzdelávania vedúceho k titulu MBA i kvalitné IT vzdelávanie porovnateľnej úrovne. Začali sme preto vyvíjať aktivity smerujúce k poskytnutiu riešení v tejto oblasti. Po niekoľkomesačných negociačných procesoch sme našli výnimočného poskytovateľa tréningov IT zručností, ktorý spĺňa všetky naše nároky a nároky našich zákazníkov. Je ním globálna počítačová škola New Horizons Computer Learning Centers. Sme hrdí na to, že odteraz môže OMI svojim klientom poskytnúť prostredníctvom tejto jedinečnej spolupráce s New Horizons Slovakia komplexné riešenie ich potrieb,“ vysvetlil konateľ a programový riaditeľ OMI RNDr. Miroslav Kucka, MBA.

New Horizons CLC je s viac ako 320 centrami v 60 krajinách sveta najväčšou nezávislou počítačovou školou na svete. Na Slovenský trh prináša prémiovú kvalitu služieb v oblasti rozvoja IT zručností, flexibilitu pre zákazníkov a prístup One On One do rozvoja IT zručností. Svojim zákazníkom pomáha maximalizovať investície do technológií. Za viac než 25 rokov od svojho založenia New Horizons CLC vyškolila viac ako 25 miliónov profesionálov na celom svete.

Viac informácií na www.omi.sk, 0911 OPENSK, alebo office@omi.sk

Doplňujúce informácie:

The Open University je svetovým lídrom v oblasti dištančného vzdelávania. Škola má sídlo v britskom Milton Keynes a študuje na nej približne 200 000 ľudí v 50 krajinách sve­ta.

The Open University Business School (OUBS) je najväčšia manažérska škola v Európe. Patrí medzi necelé jedno percento svetových manažérskych škôl, ktorým sa podarilo získať všetky tri kľúčové medzinárodné akreditácie (americkú AACSB a európske EQUIS a AMBA). V hodnotení kvality študijných programov patrí spolu s Cambridge Business School a London School of Economics k absolútnej britskej špičke a čo do spokojnosti študentov je už niekoľko rokov britskou jednotkou.

Open Management Int. je výhradným poskytovateľom kurzov The Open University Business School (OUBS) na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť vznikla z iniciatívy českých a slovenských tútorov, ktorí nadväzujú na dlhoročné skúsenosti s poskytovaním vysoko kvalitného dištančného vzdelávania OUBS v oboch krajinách.

Dištančné vzdelávanie je riadená forma multimediálneho štúdia (knihy, pracovné zošity, CD, DVD, internet), ktorá predstavuje celý rad spôsobov získavania vedomostí vrátane sofistikovaných foriem internetovej komunikácie, e-mailov a telekonferencií. Umožňuje študentom riešiť prakticky všetky študijné povinnosti z domova či kancelárie a zároveň poskytovať každému študujúcemu osobné koučovanie a detailnú spätnú väzbu počas celého štúdia.

Viac na www.omi.sk alebo na www.open.ac.uk/oubs

Ďalšie informácie Vám poskytne: OMI, spol.s r.o., RNDr. Miroslav Kucka, MBA, konateľ tel. +421 (0) 69 200 2170, e-mail: office@omi.sk

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM