Webnoviny - Svet

Piatkový tréning A-tímu SR bez problémov aj Saparu

WEBNOVINY.SK

SENEC 9. októbra (WEBNOVINY) – V piatok dopoludnia absolvovali slovenskí futbaloví reprezentanti na ihrisku NTC SFZ v Senci svoj posledný tréning pred sobotňajším kvalifikačným duelom proti Slovinsku. Trénerský tandem Vladimír Weiss st. – Michal Hipp mal k dispozícii 21 hráčov do poľa a troch brankárov. Len individuálne sa naďalej pripravoval stredopoliar Marek Sapara, ktorý má problémy s podvrtnutým pravým členkom. „V jeho prípade to nevyzerá dobre, v sobotu s ním nemôžeme rátať,“ povedal pre agentúru SITA asistent hlavného kouča Michal Hipp.

Na margo náplne piatkového tréningu hlavný tréner futbalistov Slovana Bratislava doplnil: „Po rozcvičke nasledovala bežecká abeceda, prípravné hry a nácvik a zdokonaľovanie defenzívnych štandardných situácií.“ Popoludní čaká na reprezentantov SR prechádzka, no najmä odpočinok.

V sobotu predpoludním majú slovenskí reprezentanti na programe od 11.00 h rozcvičku, podvečer sa potom zo Senca presunú na Tehelné pole na stretnutie proti Slovinsku s výkopom o 20:30 hod.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM