Webnoviny - Svet

Piatok plný akcie pri televíznych obrazovkách

WEBNOVINY.SK

Disturbia dnes na NoveFoto: www.hollywood-north.netBRATISLAVA 19. novembra (www.webnoviny.sk/tv-program) – Markíza dnes pre divákov prichystala akčný večer – o 20 hod. si môžete pozrieť komédiu plnú akcie Križovatka smrti 3 a o 23:20 uvidíte možné i nemožné vo filme Mission Impossible II. Príbeh o pokojnom rodinnom výlete, ktorý sa zmení na životu nebezpečný zápas – Divokú rieku s Meryl Streep – odvysiela televízia Doma krátko pred polnocou.

Nenechajte si ujsť ani ďalšiu časť retro seriálu Vyprávěj na ČT1 o 20:05 či Historické minipříběhy a kuriozity na ČT2. Sľubný večer ponúka aj televízia Nova, ktorá o 21:50 pripravila americký psychologický thriller Disturbia. V hlavnej úlohe spoznáte nadaného Shiu LaBeoufa, ktorý si tu zahral dospievajúceho Kalea. Ten však trpí zásadným problémom – dosiaľ sa nevyrovnal so smrťou otca, ktorý mu zomrel pred očami pri autonehode a v dôsledku toho fyzicky napadol učiteľa španielčiny, ktorý sa o ňom nevedomky zle vyjadroval. Pre aktívneho chalana sú tri mesiace  úradne nariadeného domáceho väzenia neskutočným utrpením. Ujsť nemôže, čoho dôsledkom je aj špeciálne monitorujúce zariadenie, ktoré nosí vo dne v noci na nohe. Pravidlá sú jasné – ak sa vzdiali od rodného domu, čaká ho polepšovňa. Do susedstva sa našťastie nasťahovala atraktívna vrstovníčka Ashley, a tak si Kale kráti čas špehovaním susedov, ako ináč, ďalekohľadom. Postupne ho táto „špionážna hra“ začne pohlcovať, čím ďalej hlbšie preniká do súkromia susedov, až si u jedného z nich všimne veľmi nezvyčajné správanie. Spoločne s Ashley, ktorá pozorovaniu tiež prepadne, začínajú monitorovať každý jeho krok, až u nich vznikne podozrenie, že by to mohol byť dlho hľadaný sériový vrah.

Kompletný televízny program nájdete na http://www.webnoviny.sk/tv-program. Tento program si môže každý návštevník nastaviť podľa seba, prípadne si vyselektovať len typy relácii, ktoré ho zaujímajú.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM