Webnoviny - Svet

Po Jennifer Lopez si nové bývanie našiel aj Marc Anthony

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 2. októbra (WEBNOVINY) – Marc Anthony sa bude čoskoro sťahovať do domu v kalifornskom meste West Hollywood.

Vilu postavenú v štýle talianskej renesancie na pozemku s rozlohou 9,2 ára si zadovážil po tom, ako si svoju 18-miliónovú vilu v oblasti The Hamptons na Long Islande kúpila jeho manželka, speváčka Jennifer Lopez.

Anthony bude za prenájom svojej luxusnej vily platiť každý mesiac 23 800 amerických dolárov (v prepočte približne 17 600 eur).

V novom mládeneckom dome speváka a herca sa nachádza osem spální, 10 kúpeľní a záchodov, 5,5 metra vysoké stropy, dva hosťovské apartmány a nahrávacie štúdio. Aj keď Anthonyho vila nemá sedem krbov a kozubov ako tá, ktorú kúpila Jennifer Lopez, má aspoň jeden, a to v hlavnom apartmáne. Obložený je však talianskym mramorom.

Jennifer Lopez si v The Hamptons kúpila dom stojaci na 81-árovom pozemku. Sídlo s úžitkovou rozlohou 1 300 štvorcových metrov, so siedmimi spálňami, desiatimi kúpeľňami a záchodmi a výhľadom na vodu kúpila za 18 miliónov dolárov (v prepočte približne 13,4 milióna eur).

Medzi luxusné doplnky domu patria vyhrievané mramorové podlahy v kúpeľni, šatníky s niekoľkými vstupmi či vápencová podlaha z dovozu, ktorá zdobí vstupnú halu. K vile patrí tiež bazén a miesto v neďalekom prístave. Lopez a Anthony v júli tohto roka ohlásili koniec ich sedemročného manželstva. Informácie zverejnila webová stránka TMZ.com.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM