Webnoviny - Svet

Po týždni opäť padol jackpot v hre LOTO

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA/Nina BednárikováBRA­TISLAVA 9. mája (WBN/PR) – Nedeľné žrebovanie v číselnej lotériovej hre LOTO prinieslo prekvapenie. Po týždni v nej opäť padol jackpot, tentoraz v druhom ťahu. Hráč, ktorý si podal tip v zberni v Bratislavskom kraji, si na svoj účet pripíše 944 893,18 eura. Ide už o tohtoročný piaty jackpot v hre LOTO. V porovnaní výšok padnutých jackpotov je to tohtoročný tretí najvyšší.

Prekvapenie nastalo aj pri žrebovaní doplnkovej hry JOKER. V nej padol fantastický jackpot 97 626,15 eura, čo je najvyšší jackpot, ktorý doteraz padol v tejto hre v roku 2011. Výhra poteší hráča, ktorý si podal svoj lotový tip v zberni v Banskobystrickom kraji a priplatil si aj doplnkovú hru JOKER. Skutočne teda možno vyhrať desaťtisíce za vklad 0,35 eura na jedno žrebovanie.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

Ďalšie žrebovanie hry LOTO bude v stredu. Výhry čakajú na všetkých, ktorí si stavia na svoje šťastné čísla, alebo zveria osud náhodnému výberu čísel. Na hráčov čaká fantastická výhra v piatkovej hre Euromilióny, kde jackpot narástol na neuveriteľných 7 534 824,31 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Informoval Rastislav Čépe, hovorca TIPOS, národnej lotériovej spoločnosti, a.s.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM