Barbara Dallosová Krimi

Policajti riešili incident v nitrianskom bistre: Potom im prišla správa, ktorá ich zaskočila

Policajti vyrážali riešiť roztržku, ktorá začala na toaletách v jednom z nitrianskych bistier. Prípad mal zaujímavú dohru.

Ilustračný obrázok k článku Policajti riešili incident v nitrianskom bistre: Potom im prišla správa, ktorá ich zaskočila
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Keď sa dvaja tvrdohlaví nevedia dohodnúť… Tak komentuje polícia zásah v bistre v Nitre, kde došlo ku konfliktu zákazníka s majiteľom prevádzky. Prípad opisuje krajská polícia na sociálnej sieti.

„Zákazníkovi na toalete spadol mobil rovno za múrik za toaletami a snažil sa ho odtiaľ vehementne vybrať. Keď si to všimol personál, bolo už z múrika niekoľko obkladačiek opadaných. Keďže sa majiteľ so zákazníkom nevedeli dohodnúť a kým jeden trval na uhradení škody, až keď bude vytiahnutý mobil a druhý naopak, musela na miesto prísť policajná hliadka,“ ozrejmujú muži zákona.

Policajti konflikt v napätej atmosfére nakoniec úspešne ukončili. Mobil sa vrátil do rúk majiteľa a ten zaplatil dohodnutú čiastku za opravu toalety. Tým však príbeh nekončí. Krátko na to prišiel nitrianskym policajtom mail, šlo o poďakovanie od aktérov incidentu.

„Dobrý deň, chcel by som poďakovať pánom policajtom za profesionálny, trpezlivý a slušný prístup dňa 8.6.2021. Veľmi pekne im ďakujem a dávam na vedomie KR PZ v Nitre. B. Š.,“ píše sa v správe.

Muž, ktorý mail poslal, priložil aj čísla osobných známok zúčastnených policajtov. Šlo o práp. Romana Hromádku, nstržm. Daniela Szente a mjr. Mgr. Stanislava Demetera. Polícia svojim kolegom touto cesotu poďakovala.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zostaňte v obraze! Najčerstvejšie správy zo Slovenska

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM