Webnoviny - Svet

Polícia si posvieti na vodičov v Bratislave

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 6. augusta (WEBNOVINY) – Aj tento týždeň musia vodiči v Bratislavskom kraji rátať s dopravnými akciami na cestách.

Plánované sú aj uzávierky na cestách, uskutoční sa totiž niekoľko podujatí.

V stredu 8. augusta predpoludním bude kontrola na diaľnici D1, na sobotu 11. augusta je pripravená dopravná akcia v celom kraji.

„Každý párny deň počas celého týždňa si budú môcť účastníci cestnej premávky všimnúť v najnehodovejších okresoch viac dopravných policajtov ako zvyčajne. Viac policajtov budú dohliadať na bezpečnú jazdu vodičov a sankcionovať tých, ktorí by dopravné predpisy porušovali,“ uviedla bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Tak ako každý piatok aj tentokrát sa v hlavnom meste uskutoční akcia Bratislava inline. Polícia vodičov žiada, aby zvýšili opatrnosť a rešpektovali pokyny policajtov, ktorí ich na trase sprevádzajú.

Vodiči by mali jazdiť opatrnejšie aj v piatok podvečer v okolí hokejového štadióna Ondreja Nepelu, kde v prípravnom zápase nastúpia „belasí“ " proti rakúskemu UPC Viedeň Capitals.

V tejto súvislosti nie sú plánované žiadne dopravné obmedzenia. Od dnešného dňa až do 30. septembra bude úplne uzavretý úsek od križovatky s Tatranskou ulicou po križovatku s ul. Pri Vápenickom potoku. Obchádzka bude riadne vyznačená po Bratislavskej ulici okolo TV Markíza. Dôvodom je výstavba okružnej križovatky na štátnej ceste I/2.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM