Krimi

Potápači prehľadávajú Váh: Má to súvisieť s vraždou Kuciaka

Potápači v Kolárove prehľadávajú miesto, ktoré mal polícii počas štvrtkového (11. 4.) výsluchu ukázať jeden z obvinených v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Miroslav M. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe.

Ilustračný obrázok k článku Potápači prehľadávajú Váh: Má to súvisieť s vraždou Kuciaka
Zdroj: TASR

„Na otázky týkajúce sa priebehu dokazovania sa vzhľadom na neverejnosť prípravného konania nemožno vôbec vyjadriť. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie sa nebudeme v tomto štádiu vyjadrovať k priebehu vyšetrovania ani k jednotlivým úkonom, aby sme nezmarili alebo nesťažili vyšetrovanie,“ uviedla pre TASR hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová.

Miroslava M. vo štvrtok (11. 4.) vypočúvali v nitrianskej pobočke Národnej kriminálnej agentúry takmer šesť hodín. Na výsluchu boli prítomní aj obhajcovia ďalších obvinených v tomto prípade. Advokáti sa k priebehu výsluchu vyjadrovať nechceli. Podľa RTVS sa priznal k strelbe.

Novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zavraždili 21. februára 2018 v ich dome vo Veľkej Mači výstrelmi z pištole kalibru 9 milimetrov. Obvinených je zatiaľ päť osôb – Alena Zs., Tomáš Sz., Miroslav M., Zoltán A. a Marian K. Všetci obvinení sú vo väzbe.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie