Webnoviny - Svet

Pozvanie na námornícky ples prijal aj Justin Timberlake

WEBNOVINY.SK

Justin Timberlake a Mila Kunis. Foto: SITA/AP/Israel LealBRATISLAVA 18. júla (WEBNOVINY) – Americký spevák a herec Justin Timberlake prijal pozvanie na ples námorníkov. Spravil tak presne to, na čo minulý týždeň sám vyzval svoju hereckú kolegyňu Milu Kunis, keď ju na rande pozval prostredníctvom videa na portáli YouTube.com seržant Scott Moore slúžiaci v Afganistane. Desiatnička Kelsey De Santis sa vo videu, na ktorom za ňou stojí šesť jej kolegov z výcvikového centra na námorníckej základni vo virgínskom meste Quantico, Timberlakea rovno spýtala, či s ňou pôjde na rande. Svoje pozvanie ukončila uštipačnou poznámkou, že ak s ňou na ples nebude môcť ísť, tak je jej to v podstate jedno. Použila pritom výraz „cry me a river“, ktorý je názvom jeho skladby z roku 2002. Tento prístup jej očividne vyšiel, keďže spevák jej pozvanie prijal. Informovala o tom webová stránka Time.com.

Timberlake nielenže pozvaniu neodolal, novinárom dokonca povedal, že sa ním cíti byť polichotený. „Mňa nezvyknú pozývať na rande. Nikdy,“ uviedol počas tlačového brífingu ku komédii Ide len o sex. V snímke, ktorá sa o pár dní dostane do amerických kín a ktorej slovenská premiéra je naplánovaná na 29. septembra, hlavné postavy stvárnili práve Timberlake a Kunis. Ako však vysvetlil, pozvanie neprijal kvôli svalnatým mariňákom, ktorí stáli za De Santis a mali ho „zastrašiť“, ani za pripomenutie jeho piesne. „Ak mi to dovolí program, spravím to veľmi rád. Je to pre mňa pocta,“ dodal.

Timberlake, ktorý v uplynulých rokoch uprednostňoval pred kariérou speváka účinkovanie vo filmoch, sa pravdepodobne v lete vráti do nahrávacieho štúdia. Spevák a tanečník sa naposledy prezentoval albumom FutureSex/Love­Sounds (2006), z ktorého pochádzali hity ako SexyBack, My Love či What Goes Around… Comes Around. V poslednom čase sa čoraz viac začal pohybovať vo filmovom priemysle a zahral si napríklad v snímkach Alpha Dog (2006), Guru lásky (2008), The Open Road (2009) či Sociálna sieť (2010). Okrem spomínanej komédie Ide len o sex sa môžu slovenskí diváci tento rok tešiť aj na ďalšie dva filmy, v ktorých účinkoval – snímka Mrcha učiteľka sa do slovenských kín dostane 11. augusta a sci-fi triler s názvom In Time 24. novembra.

VIDEO: Pozvanie na rande

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM