Webnoviny - Svet

Predčasný pôrod Travoltovej manželky nebola pravda

WEBNOVINY.SK

Kelly PrestonFoto: SITA/APBRATISLAVA 15. novembra (WEBNOVINY) – Správy, že americký herec John Travolta musel skrátiť svoju nedeľnú návštevu Austrálie, pretože jeho manželka Kelly Preston začala v USA predčasne rodiť, neboli pravdivé. Vyhlásil to hercov hovorca.

„Tento príbeh je na sto percent nepravdivý. Kelly Preston ešte nezačala rodiť. John je na ceste späť do USA, ako to bolo naplánované,“ uviedol hovorca.

Päťdesiatšesťročný herec, známy napríklad zo snímok Pomáda (1978) alebo Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994), sa mal v nedeľu v austrálskom Perthe zúčastniť na charitatívnom podujatí leteckej spoločnosti Qantas. Travolta mal dostať počas podujatia kľúč od mesta Perth, pričom na miestnom letisku ho mala privítať starostka mesta Lisa Scaffidi. Na podujatí sa však nezúčastnil, pričom hovorca spoločnosti Qantas oznámil, že Travolta dostal správu o predčasnom pôrode jeho manželky a okamžite odletel späť do USA.

John Travolta a jeho 48-ročná manželka Kelly Preston sa zosobášili v roku 1991 a majú spolu 10-ročnú dcéru Ellu Bleu. Okrem nej mali aj syna Jetta, ktorý však 2. januára 2009 zomrel počas dovolenky na Bahamách. Jett mal za sebou mnoho záchvatov, ktorými trpel od detstva, keď mu diagnostikovali zriedkavý Kawasakiho syndróm – zápal stien krvných ciev. V máji Travolta a Preston oznámili, že čakajú tretie dieťa. Neskôr sa potvrdilo, že to bude chlapec, pričom termín pôrodu je 26. novembra. Informácie pochádzajú z webstránky People.com.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM