Rastislav Búgel Hokej

Prehra na domácom ľade: Hokejisti nestačili na hráčov z Detvy

Trnava na domácom ľade zaváhala. Nepodarilo sa jej prekonať dobre hrajúcu Detvu.

Ilustračný obrázok k článku Prehra na domácom ľade: Hokejisti nestačili na hráčov z Detvy

Po prvej tretine odchádzali do kabín spokojnejší domáci, keď Rehova strela doskackala do brány, no hokej bol veľmi vyrovnaný a rozhodne Gladiátori nemohli na tomto výsledku stavať. Druhá tretina to naplno dokázala, keď Detva postupne využila tri presilovky a zvrátila skóre.

Trnava sa nevzdávala, mala svoje šance, ale viackrát si vylámala zuby na Polcovi či na vlastnej nemohúcnosti. V závere sa pokúšali vytvoriť si tlak a dotiahnuť sa na skóre, no pri tom si nedali pozor na obranu a Detva strelila ešte dva góly z brejkov do prečíslení.

TRNAVA – DETVA 2:6 (1:0, 1:4, 0:2)

Góly: 07:32 Jozef Reho (Roman Jurák, Dávid Schmidt) v presilovke o dvoch – 1:0, 20:30 Jozef Sládok (Lukáš Říha, Branislav Srnka) v presilovke – 1:1, 24:13 Patrik Fekiač (Jakub Predajniansky, Peter Lunter) v presilovke – 1:2, 28:21 Rastislav Gašpar (Lukáš Říha, Branislav Srnka) v presilovke – 1:3, 34:50 Peter Lunter (Branden Parkhouse, Matt Hussey) – 1:4, 35:58 Michal Glemba – 2:4, 57:39 Ivan Zorvan (Rastislav Gašpar, Jozef Sládok) – 2:5, 59:29 Dominik Kanaet (Martin Hajnik, Peter Lunter) – 2:6.

Autor: Dominika Haršáni