Jakub Forgács Krimi

Pri hrozivej nehode sa zranilo 5 osôb. Ťažko zranenú ženu do Bystrice odvážal vrtuľník, FOTO

Vodička z Rimavskej Soboty na osobnom motorovom vozidle podľa slov polície pri vychádzaní z vedľajšej cesty na hlavnú nedala prednosť v jazde vozidlu, ktoré viedol vodič zo Zvolena.

Ilustračný obrázok k článku Pri hrozivej nehode sa zranilo 5 osôb. Ťažko zranenú ženu do Bystrice odvážal vrtuľník, FOTO
5
Galéria

Polícia vo Zvolene vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v stredu (1.5.) krátko po 14:00 hod za obcou Detvianska Huta. Informovali o tom krajskí policajti na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

„Vodička (41) z Rimavskej Soboty na osobnom motorovom vozidle pri vychádzaní z vedľajšej cesty na hlavnú, nedala prednosť v jazde vozidlu, ktoré viedol vodič zo Zvolena (47), následkom čoho došlo k zrážke,“ píše sa ďalej na stránke.

„Vodička, ktorá nebola pripútaná bezpečnostnými pásmi, sa pri nehode ťažko zranila a vrtuľníkom bola prevezená do nemocnice v Banskej Bystrici. Jej spolujazdkyňa sa zranila ľahko a rovnako aj vodič druhého vozidla a jeho dve spolujazdkyne utrpeli ľahké zranenia,“ uviedli muži zákona s tým, že u vodičov alkohol zistený nebol a škody na vozidlách presiahli 6-tisíc eur.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta nehody!

V OBRAZOCH: Pri dopravnej nehode sa zranilo 5 osôb
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM