Webnoviny - Svet

Priamy prenos z megakoncertu Veľkej štvorky

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA BRATISLAVA 18. júna (WBN/PR) – Keď kultové thrashmetalové skupiny Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax ohlásili v decembri 2009 svoju historicky prvú spoločnú účasť na putovnom festivale Sonisphere, Slovensko zo svojej koncertnej šnúry vynechali. Slovenskí metaloví fanúšikovia však nemusia byť smutní.

Megakoncert „Veľkej štvorky“ môžu diváci vidieť v priamom prenose z festivalu v bulharskej Sofii na veľkom filmovom plátne vo Full HD rozlíšení a Dolby Surround 5.1 kanálovom zvuku v bratislavskom Divadle Aréna. Priamy prenos sa uskutoční 22. júna 2010 o 19,00 hod. Predpokladaná dĺžka show je 4 hodiny a 15 minút; úvodných 30 minút ponúkne divákom exkluzívne zábery do zákulisia koncertu. Jedinečný line-up štyroch legiend thrashmetalovej scény bude možné vidieť v priamom prenose iba jediný krát. Divadlo Aréna sa pri tejto príležitosti premení na koncertný klub s kapacitou 400 miest na státie a 129 miest na sedenie.

Cena vstupeniek na sedenie je 12€ a na státie 10€. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo v pokladni Divadla Aréna. Srdečne Vás pozývame na tento koncert v závere divadelnej sezóny 2009/2010 a tešíme sa na Vás v Aréne 22.6.2010 o 19.00.

http://www.divadloarena.sk

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM