Webnoviny - Svet

Program jesennej časti futbalovej II. ligy 2011/2012

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 21. júla (WEBNOVINY) – Program jesennej časti druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže – II. ligy v sezóne 2011/2012:

1. kolo: sobota 23. júla: MFK Dubnica – FO ŽP Šport Podbrezová (17.30) MŠK Rimavská Sobota – TJ Spartak Myjava (17.30)
MFK Zemplín Michalovce – FK LAFC Lučenec (17.30)
ŠK SFM Senec – MFK Dolný Kubín (17.30) MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Bodva Moldava nad Bodvou (17.30) nedeľa 24. júla: FC Petržalka 1898 – MFK Ružomberok „B“ (10.30)

2. kolo: sobota 30. júla: FO ŽP Šport Podbrezová – FK Bodva Moldava nad Bodvou (17.30) MFK Dolný Kubín – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.30) FK LAFC Lučenec – ŠK SFM Senec (17.30) TJ Spartak Myjava – FC Petržalka 1898 (17.30) MFK Dubnica – MŠK Rimavská Sobota (17.30) nedeľa 31. júla: MFK Ružomberok „B“ – MFK Zemplín Michalovce (10.30)

3. kolo: sobota 6. augusta: MŠK Rimavská Sobota – FO ŽP Šport Podbrezová (16.30) MFK Zemplín Michalovce – TJ Spartak Myjava (16.30) MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK LAFC Lučenec (16.30 FK Bodva Moldava nad Bodvou – MFK Dolný Kubín (19.30) nedeľa 7. augusta: FC Petržalka 1898 – MFK Dubnica (10.30) ŠK SFM Senec – MFK Ružomberok „B“ (17.30)

4. kolo: sobota 13. augusta: FO ŽP Šport Podbrezová – MFK Dolný Kubín (16.30) FK LAFC Lučenec – FK Bodva Moldava nad Bodvou (16.30) TJ Spartak Myjava – ŠK SFM Senec (16.30) MFK Dubnica – MFK Zemplín Michalovce (16.30) MŠK Rimavská Sobota – FC Petržalka 1898 (16.30) nedeľa 14. augusta: MFK Ružomberok „B“ – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (10.30)

5. kolo: sobota 20. augusta: MFK Zemplín Michalovce – MŠK Rimavská Sobota (16.00) MFK Tatran Liptovský Mikuláš – TJ Spartak Myjava (16.00) MFK Dolný Kubín – FK LAFC Lučenec (16.00) ŠK SFM Senec – MFK Dubnica (17.30) nedeľa 21. augusta: FC Petržalka 1898 – FO ŽP Šport Podbrezová (10.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – MFK Ružomberok „B“ (19.30)

6. kolo: sobota 27. augusta: FO ŽP Šport Podbrezová – FK LAFC Lučenec (16.00)
TJ Spartak Myjava – FK Bodva Moldava nad Bodvou (16.00)
MFK Dubnica – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16.00) MŠK Rimavská Sobota – ŠK SFM Senec (16.00) nedeľa 28. augusta: MFK Ružomberok „B“ – MFK Dolný Kubín (10.30) FC Petržalka 1898 – MFK Zemplín Michalovce (10.30)

7. kolo: sobota 3. septembra: MFK Zemplín Michalovce – FO ŽP Šport Podbrezová (15.30) MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MŠK Rimavská Sobota (15.30) MFK Dolný Kubín – TJ Spartak Myjava (15.30) FK LAFC Lučenec – MFK Ružomberok „B“ (15.30) ŠK SFM Senec – FC Petržalka 1898 (17.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – MFK Dubnica (19.30)

8. kolo: sobota 10. septembra: TJ Spartak Myjava – FK LAFC Lučenec (15.30) MFK Dubnica – MFK Dolný Kubín (15.30) MŠK Rimavská Sobota – FK Bodva Moldava nad Bodvou (15.30) MFK Zemplín Michalovce – ŠK SFM Senec (15.30) nedeľa 11. septembra: FC Petržalka 1898 – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (10.30) FO ŽP Šport Podbrezová – MFK Ružomberok „B“ (15.30)

9. kolo: sobota 17. septembra: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Zemplín Michalovce (15.00) MFK Dolný Kubín – MŠK Rimavská Sobota (15.00) FK LAFC Lučenec – MFK Dubnica (15.00) ŠK SFM Senec – FO ŽP Šport Podbrezová (17.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – FC Petržalka 1898 (19.30) nedeľa 18. septembra: MFK Ružomberok „B“ – TJ Spartak Myjava (10.30)

10. kolo: sobota 24. septembra: FO ŽP Šport Podbrezová – TJ Spartak Myjava (15.00) MŠK Rimavská Sobota – FK LAFC Lučenec (15.00) MFK Zemplín Michalovce – FK Bodva Moldava nad Bodvou (15.00) ŠK SFM Senec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.30) nedeľa 25. septembra: FC Petržalka 1898 – MFK Dolný Kubín (10.30) MFK Dubnica – MFK Ružomberok „B“ (15.00)

11. kolo: sobota 1. októbra: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FO ŽP Šport Podbrezová (14.30) MFK Dolný Kubín – MFK Zemplín Michalovce (14.30) FK LAFC Lučenec – FC Petržalka 1898 (14.30) TJ Spartak Myjava – MFK Dubnica (14.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – ŠK SFM Senec (17.30) nedeľa 2. októbra: MFK Ružomberok „B“ – MŠK Rimavská Sobota (10.30)

12. kolo: sobota 8. októbra: FO ŽP Šport Podbrezová – MFK Dubnica (14.30) TJ Spartak Myjava – MŠK Rimavská Sobota (14.30) FK LAFC Lučenec – MFK Zemplín Michalovce (14.30) MFK Dolný Kubín – ŠK SFM Senec (14.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (17.30) nedeľa 9. októbra: MFK Ružomberok „B“ – FC Petržalka 1898 (10.30)

13. kolo: sobota 15. októbra: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Dolný Kubín (14.30) MŠK Rimavská Sobota – MFK Dubnica (14.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – FO ŽP Šport Podbrezová (17.30) ŠK SFM Senec – FK LAFC Lučenec (17.30) nedeľa 16. októbra: FC Petržalka 1898 – TJ Spartak Myjava (10.30) MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok „B“ (14.30)

14. kolo: sobota 22. októbra: FO ŽP Šport Podbrezová – MŠK Rimavská Sobota (14.00) MFK Dubnica – FC Petržalka 1898 (14.00) TJ Spartak Myjava – MFK Zemplín Michalovce (14.00) FK LAFC Lučenec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (14.00) MFK Dolný Kubín – FK Bodva Moldava nad Bodvou (14.00) nedeľa 23. októbra: MFK Ružomberok „B“ – ŠK SFM Senec (10.30)

15. kolo: sobota 29. októbra: MFK Dolný Kubín – FO ŽP Šport Podbrezová (14.00) MFK Zemplín Michalovce – MFK Dubnica (14.00) FK Bodva Moldava nad Bodvou – FK LAFC Lučenec (17.30) ŠK SFM Senec – TJ Spartak Myjava (17.30) nedeľa 30. októbra: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Ružomberok „B“ (10.30) FC Petržalka 1898 – MŠK Rimavská Sobota (10.30)

16. kolo: sobota 5. novembra: FO ŽP Šport Podbrezová – FC Petržalka 1898 (13.30) MŠK Rimavská Sobota – MFK Zemplín Michalovce (13.30) MFK Dubnica – ŠK SFM Senec (13.30) TJ Spartak Myjava – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (13.30) FK LAFC Lučenec – MFK Dolný Kubín (13.30) nedeľa 6. novembra: MFK Ružomberok „B“ – FK Bodva Moldava nad Bodvou (10.30)

17. kolo: sobota 12. novembra: FK LAFC Lučenec – FO ŽP Šport Podbrezová (13.30) MFK Dolný Kubín – MFK Ružomberok „B“ (13.30) MFK Tatran Liptovský Mikuláš – MFK Dubnica (13.30) MFK Zemplín Michalovce – FC Petržalka 1898 (13.30) FK Bodva Moldava nad Bodvou – TJ Spartak Myjava (17.30) ŠK SFM Senec – MŠK Rimavská Sobota (17.30)

18. kolo: sobota 19. novembra: FO ŽP Šport Podbrezová – MFK Zemplín Michalovce (13.00) MŠK Rimavská Sobota – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (13.00) MFK Dubnica – FK Bodva Moldava nad Bodvou (13.00) TJ Spartak Myjava – MFK Dolný Kubín (13.00) nedeľa 20. novembra: FC Petržalka 1898 – ŠK SFM Senec (10.30) MFK Ružomberok „B“ – FK LAFC Lučenec (10.30)

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM