JAB Regióny

Prvé info o chystanom kabu na Javorke: Piť sa bude gumidžús, aj učitelia sa majú na čo tešiť!

Imatrikulácie prvákov, alebo uvedenie do stavu študentského neobíde žiadneho prváka stredných škôl. Aj tretiaci z jazykového gymnázia zo Spišskej Novej Vsi už pripravujú pre svojich prvákov rôzne úlohy. Zaujímavosťou je, že tie nebudú pripravené len pre prvákov...

Ilustračný obrázok k článku Prvé info o chystanom kabu na Javorke: Piť sa bude gumidžús, aj učitelia sa majú na čo tešiť!
Zdroj: TASR

Ako nám zo zákulisia pripravovanej slávnosti prezradila študentka a zároveň moderátorka Anetta Smiková, na program sa veľmi tešia. Hlavne tretiaci. „Téma celého večera bude hudobná a budeme mať aj hudobného hosťa zo Spišskej Novej Vsi, viac neprezradím,“ povedala tajuplne Anet.

Čo nám však táto gymnazistika prezradila bolo, že úlohy nečakajú iba na prvákov. „Keďže máme štyroch nových profesorov a dokonca novú riaditeľku, aj oni budú musieť splniť úlohy, na čo sa veľmi tešíme,“ doplnila s úsmevom.

Podľa jej slov celý celý večer sa bude niesť v réžií tretiakov. „Chceme im predstaviť školu, ktorá je pre nás tá najlepšia a samozrejme zabaviť sa ,“ dodala. A aké úlohy môžu očakávať prváci? ,,Určite nebude chýbať úloha s názvom trojobal (prváci si musia tváre klasicky obaliť v múke, vajíčku a strúhanke) prváci si zatancujú havajské tance a bude aj vzájomné kŕmenie so zaviazanými očami,“ vymenovala Anetta. Úloh však bude viac.

Na záver oficiálnej časti musia prváci zložiť prísahu a vypiť za pohár dosť nechutného takzvaného gumidžúsu, v ktorom sa nachádzajú také potraviny, ktoré sa k sebe absolútne nehodia. Ako to prváci z gymnázia zvládnu a ako to bude celé prebiehať uvidíme už 29. októbra.

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM