Webnoviny - Svet

Rapper DNA nakrútil nový klip na Dunaji

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 10. októbra (WEBNOVINY) – Rapper DNA nakrútil nový videoklip ku svojej skladbe Scifi žena z jeho aktuálneho albumu Revolucionar (2010).

V piesni hosťuje aj spevák Peter Kotuľa, ktorý sa objavil i vo videoklipe. Termín nakrúcania sa niekoľkokrát posúval.

“Stále sa čakalo na dobré počasie a slnko. Chceli sme, aby bol klip pozitívne ladený, takže sme potrebovali dobré počasie, nehovoriac o tom, že slnko vždy dodá najkrajšiu prirodzenú farbu. A ešte sme mali prichystanú scénu na motorovom člne, ktorá by v daždi stratila význam. Sledovali sme predpovede a nakoniec nám vyšlo krajšie počasie, ako sme si mohli vôbec priať," povedal DNA.

Videoklip ku skladbe Scifi žena sa nakrúcal v troch častiach. Natáčalo sa v byte, v petržalskom klube, no najdominantnejšou časťou videoklipu je tá, ktorá sa odohráva na Dunaji, kde si rapper vyskúšal jazdu na motorovom člne.

“Jazdil som bez papierov a na otvorenom Dunaji, z toho som mal trochu rešpekt. Keď už som sa ale s člnom zoznámil, išlo to krásne. Natáčanie bolo príjemné aj preto, že tam vystupovalo asi 15 dievčat. Pesnička je totiž o hľadaní tej pravej na celý život,” povedal o práci na videoklipe známy rapper.

VIDEO: DNA – SCIFI ŽENA feat. PETER KOTUĽA

Informácie agentúre SITA poskytla PR manažérka rappera DNA Maca Schmidtová.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM