Filip Chudý Regióny Zo Slovenska

Recesia z Považskej valcuje internet: Áno, máme vianočný stromček v lete, FOTO

Aj Považská Bystrica môže zabodovať na sociálnych sieťach. Stačí ukázať kreativitu, čoho dôkazom je aj tento prípad.

Ilustračný obrázok k článku Recesia z Považskej valcuje internet: Áno, máme vianočný stromček v lete, FOTO
9
Galéria
Zdroj: CoolTajneR

Sociálnymi sieťami sa vo veľkom šíri fotka, na ktorej pred považskobystrickým domom kultúry svieti vianočný stromček teraz v lete. Ide o reálny záber, čo nám potvrdil riaditeľ OZ Cooltajner Tomáš Bořuta. Práve toto občianske združenie totiž v tejto časti mesta organizuje množstvo akcií.

„Rozsvietili sme to počas prvého dňa letných prázdnin, konkrétne vianočný stromček s ďalšou svetelnou výzdobou. Ide o letné spestrenie v štýle pod vianočným stromčekom. Je to však skôr taká svetelná kulisa, aby to dotvorilo celý tento priestor,“ ozrejmil Bořuta.

Ako ďalej uviedol, je to vianočný stromček na doplnenie letnej kulisy. „Natiahli sme totiž aj ďalšie svetelné reťaze. Momentálne je to na západe, resp. vo veľkých mestách a komunitách moderné. Takto sa presvetlí priestor, ktorý je tak vizuálne krajší,“ doplnil s tým, že to bude svietiť počas celého leta až do konca prázdnin.

Vianočný stromček je podľa slov Bořutu pekný, keďže je farebný. „Ľuďom sa to páči, vnímajú to pozitívne. Je to aj taká recesia. A keďže sa to šíri internetom, vnímané je to aj humorne, že v lete je možnosť vidieť vianočný stromček,“ dodal.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Vianočný stromček v Považskej Bystrici v lete: Takto dotvára kulisu
9
Galéria
Zdroj: CoolTajneR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM