Webnoviny - Svet

Rodičia Michaela Jacksona sa chcú zrejme rozviesť

WEBNOVINY.SK

Joe Jackson Foto: SITA, AP BRATISLAVA 22. augusta (WEBNOVINY) – Rodičia zosnulého Kráľa popu Michaela Jacksona sa budú po 60 rokov trvajúcom manželstve pravdepodobne rozvádzať. Ako informovala webová stránka www.dailystar.co.uk, 80-ročná Katherine už požiadala o rozvod. K jej definitívnemu rozhodnutiu pravdepodobne prispel najmä mediálny útok na jej osobu zo strany manžela, ktorý vyhlasuje, že za smrť ich slávneho syna je zodpovedná práve ona. „Presviedčal som ju, aby s ním ostala, ale povedala mi, že on potrebuje svoje súkromie,“ povedal dávnejšie Joe Jackson.

Katherine a Joe nežili v spoločnej domácnosti už približne päť rokov, rozvod však Katherine ako členka Svedkov Jehovových odmietala. „Vyhlásenie a správanie sa Joea Jacksona voči pani Jacksonovej je odporné. Ponižuje ju už dosť dlho. Je úplne rozzúrená. Už nie je cesty späť,“ povedal hovorca matky popovej ikony, ktorá má vo výlučnej starostlivosti deti Michaela Jacksona – Princea Michaela, Paris a Princa Michaela II. známeho ako Blanket. Žije s nimi v Kalifornii, ich starý otec býva v Las Vegas.

Joe a Katherine sa vzali v roku 1949, spoločne majú deväť detí a 26 vnúčat. Naposledy stála dvojica bok po boku na verejnej rozlúčke s ich synom 7. júla 2009 v losange­leskom Staples Center. Popová hviezda Michael Jackson dva roky pred smrťou prezradil médiám, že ho otec týral, keď bol malý.

Informáciu zverejnili webové stránky www.allvoices.com, www.nme.com a www.dailymail.co.uk.

SITA

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie