ROZPIS zápasov jesennej časti: Fortuna liga v novom ročníku s nováčikom zo Serede
Únia ligových klubov sa pripravuje na nadchádzajúci ročník Fortuna ligy. V sezóne 2018/2019 sa na trávnikoch predstaví aj úplný nováčik.
Fortuna liga bude mať v sezóne 2018/2019 dvanásť účastníkov. Absolútnym nováčikom sa po postupe z II. ligy stal tím ŠKF Sereď. Prvé ligové kolo odštartuje zaujímavými meraniami síl už 21. júla. Nováčik sa predstaví na trávniku v Ružomberku, Žilina vycestuje do Michaloviec, majster z Trnavy sa predstaví v Senici. Podbrezová bude v prvom kole hostiť Dunajskú Stredu, Slovan zaháji sezónu na trávniku v Zlatých Moravciach a Nitra doma privíta Trenčín.
Jesenná časť prinesie dovedna 22 ligových kôl.
Rozpis jesennej časti Fortuna ligy 2018/2019:
1. kolo
21.07. 19:00 Michalovce – Žilina
21.07. 19:00 Ružomberok – Sereď
21.07. 19:00 Senica – Trnava
22.07. 19:00 Nitra – Trenčín
22.07. 19:00 Podbrezová – Dunajská Streda
22.07. 19:00 – Zlaté Moravce – Slovan Bratislava
2. kolo
28.07. 19:00 Dunajská Streda – Michalovce
28.07. 19:00 Sereď – Senica
28.07. 19:00 Slovan Bratislava – Podbrezová
28.07. 19:00 Trenčín – Ružomberok
28.07. 19:00 Trnava – Zlaté Moravce
28.07. 19:00 Žilina – Nitra
3. kolo
04.08. 19:00 Michalovce – Slovan Bratislava
04.08. 19:00 Nitra – Dunajská Streda
04.08. 19:00 Podbrezová – Trnava
04.08. 19:00 Ružomberok – Žilina
04.08. 19:00 Trenčín – Sereď
04.08. 19:00 Zlaté Moravce – Senica
4. kolo
11.08. 19:00 Dunajská Streda – Ružomberok
11.08. 19:00 Senica – Podbrezová
11.08. 19:00 Sereď – Zlaté Moravce
11.08. 19:00 Slovan Bratislava – Nitra
11.08. 19:00 Trnava – Michalovce
11.08. 19:00 Žilina – Trenčín
5. kolo
18.08. 19:00 Michalovce – Senica
18.08. 19:00 Nitra – Trnava
18.08. 19:00 Podbrezová – Zlaté Moravce
18.08. 19:00 Ružomberok – Slovan Bratislava
18.08. 19:00 Trenčín – Dunajská Streda
18.08. 19:00 Žilina – Sereď
6. kolo
25.08. 19:00 Dunajská Streda – Žilina
25.08. 19:00 Senica – Nitra
25.08. 19:00 Sereď – Podbrezová
25.08. 19:00 Slovan Bratislava – Trenčín
25.08. 19:00 Trnava – Ružomberok
25.08. 19:00 Zlaté Moravce – Michalovce
7. kolo
01.09. 19:00 Dunajská Streda – Sereď
01.09. 19:00 Michalovce – Podbrezová
01.09. 19:00 Nitra – Zlaté Moravce
01.09. 19:00 Ružomberok – Senica
01.09. 19:00 Trenčín – Trnava
01.09. 19:00 Žilina – Slovan Bratislava
Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu
8. kolo
15.09. 19:00 Podbrezová – Nitra
15.09. 19:00 Senica – Trenčín
15.09. 19:00 Sereď – Michalovce
15.09. 19:00 Slovan Bratislava – Dunajská Streda
15.09. 19:00 Trnava – Žilina
15.09. 19:00 Zlaté Moravce – Ružomberok
9. kolo
22.09. 19:00 Dunajská Streda – Trnava
22.09. 19:00 Nitra – Michalovce
22.09. 19:00 Ružomberok – Podbrezová
22.09. 19:00 Slovan Bratislava – Sereď
22.09. 19:00 Trenčín – Zlaté Moravce
22.09. 19:00 Žilina – Senica
10. kolo
29.09. 19:00 Michalovce – Ružomberok
29.09. 19:00 Podbrezová – Trenčín
29.09. 19:00 Senica – Dunajská Streda
29.09. 19:00 Sereď – Nitra
29.09. 19:00 Trnava – Slovan Bratislava
29.09. 19:00 Zlaté Moravce – Žilina
11. kolo
06.10. 17:00 Dunajská Streda – Zlaté Moravce
06.10. 17:00 Ružomberok – Nitra
06.10. 17:00 Slovan Bratislava – Senica
06.10. 17:00 Trenčín – Michalovce
06.10. 17:00 Trnava – Sereď
06.10. 17:00 Žilina – Podbrezová
12. kolo
20.10. 17:00 Dunajská Streda – Podbrezová
20.10. 17:00 Sereď – Ružomberok
20.10. 17:00 Slovan Bratislava – Zlaté Moravce
20.10. 17:00 Trenčín – Nitra
20.10. 17:00 Trnava – Senica
20.10. 17:00 Žilina – Michalovce
13. kolo
27.10. 17:00 Michalovce – Dunajská Streda
27.10. 17:00 Nitra – Žilina
27.10. 17:00 Podbrezová – Slovan Bratislava
27.10. 17:00 Ružomberok – Trenčín
27.10. 17:00 Senica – Sereď
27.10. 17:00 Zlaté Moravce – Trnava
14. kolo
03.11. 17:00 Dunajská Streda – Nitra
03.11. 17:00 Senica – Zlaté Moravce
03.11. 17:00 Sereď – Trenčín
03.11. 17:00 Slovan Bratislava – Michalovce
03.11. 17:00 Trnava – Podbrezová
03.11. 17:00 Žilina – Ružomberok
15. kolo
10.11. 17:00 Michalovce – Trnava
10.11. 17:00 Nitra – Slovan Bratislava
10.11. 17:00 Podbrezová – Senica
10.11. 17:00 Ružomberok – Dunajská Streda
10.11. 17:00 Trenčín – Žilina
10.11. 17:00 Zlaté Moravce – Sereď
16. kolo
24.11. 14:00 Dunajská Streda – Trenčín
24.11. 14:00 Senica – Michalovce
24.11. 14:00 Sereď – Žilina
24.11. 14:00 Slovan Bratislava – Ružomberok
24.11. 14:00 Trnava – Nitra
24.11. 14:00 Zlaté Moravce – Podbrezová
17. kolo
01.12. 14:00 Michalovce – Zlaté Moravce
01.12. 14:00 Nitra – Senica
01.12. 14:00 Podbrezová – Sereď
01.12. 14:00 Ružomberok – Trnava
01.12. 14:00 Trenčín – Slovan Bratislava
01.12. 14:00 Žilina – Dunajská Streda
18. kolo
08.12. 14:00 Podbrezová – Michalovce
08.12. 14:00 Senica – Ružomberok
08.12. 14:00 Sereď – Dunajská Streda
08.12. 14:00 Slovan Bratislava – Žilina
08.12. 14:00 Trnava – Trenčín
08.12. 14:00 Zlaté Moravce – Nitra
19. kolo
16.02. 14:00 Dunajská Streda – Slovan Bratislava
16.02. 14:00 Michalovce – Sereď
16.02. 14:00 Nitra – Podbrezová
16.02. 14:00 Ružomberok – Zlaté Moravce
16.02. 14:00 Trenčín – Senica
16.02. 14:00 Žilina – Trnava
20. kolo
23.02. 14:00 Michalovce – Nitra
23.02. 14:00 Podbrezová – Ružomberok
23.02. 14:00 Senica – Žilina
23.02. 14:00 Sereď – Slovan Bratislava
23.02. 14:00 Trnava – Dunajská Streda
23.02. 14:00 Zlaté Moravce – Trenčín
21. kolo
02.03. 14:00 Dunajská Streda – Senica
02.03. 14:00 Nitra – Sereď
02.03. 14:00 Ružomberok – Michalovce
02.03. 14:00 Slovan Bratislava – Trnava
02.03. 14:00 Trenčín – Podbrezová
02.03. 14:00 Žilina – Zlaté Moravce
22. kolo
09.03. 14:00 Michalovce – Trenčín
09.03. 14:00 Nitra – Ružomberok
09.03. 14:00 Podbrezová – Žilina
09.03. 14:00 Senica – Slovan Bratislava
09.03. 14:00 Sereď – Trnava
09.03. 14:00 Zlaté Moravce – Dunajská Streda
Foto: ilustračné