Ondrej Chamraz Kultúra

Rýchlo a Zbesilo vo vesmíre? Pre dychvyrážajúcu akciu spravia tvorcovia všetko

Populárna akčná séria má na svojom konte hneď niekoľko filmov a ďalšie sa pripravujú. Tvorcovia ešte koniec Rýchlo a Zbesilo neplánujú a fanúšikovia sa majú na čo tešiť.

Ilustračný obrázok k článku Rýchlo a Zbesilo vo vesmíre? Pre dychvyrážajúcu akciu spravia tvorcovia všetko
Zdroj: TASR

Ak sledujete na sociálnych sieťach Dwayna „The Rock“ Johnsona, počas posledných dvoch rokov ste si mohli všimnúť zábery z tréningov a príprav na nový film, ktorý má naplánovanú premiéru práve na tento týždeň. V Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw uvidíme práve známeho herca s jeho namakanými hereckými kolegami na čele s hviezdou trilógie Kuriér Jasonom Stathamom.

Nechýbajú ani špekulácie kam sa séria Rýchlo a Zbesilo bude uberať v ďalších pokračovaniach. Scenárista nového filmu a aj piatich ďalších z tejto série Chris Morgan sa pre Entertainment Weekly vyjadril, že je otvorený úplne všetkému dokonca aj nakrúcaniu scén vo vesmíre, pokiaľ si séria udrží to, čo ju robí tým čím je, a to je dychvyrážajúca ak­cia.

Morgan pre ew.com vyhlásil: „Nikdy by som nepovedal, že nenatočím scénu vo vesmíre, rovnako by som nikdy neodmietol nič, čo spĺňa kritéria prvotriednej akcie. Som za všetko, čo by sa mohlo páčiť nášmu publiku a čo bude vyzerať úžasne na plátne."

A s akčnými hereckými hviezdami ako Dwayne „The Rock“ Johnson, Jason Statham či Idris Elba si naozaj môžeme byť istí, že pripravovaný film bude po vizuálnej stránke úžasný zážitok plný parádnej akcie.

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie