Webnoviny - Svet

SDKÚ minuli na predvolebné bilboardy viac ako 800-tisíc eur

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 8. marca (WEBNOVINY) – Modrou vlnou ukončí v piatok SDKÚ-DS 53-dňovú šnúru mítingov, verejných diskusií a talkshow s Elenou Vacvalovou.

Ako povedal dnes pre agentúru SITA hovorca strany Michal Lukáč, v piatok v Modrej vlne budú desiatky kandidátov SDKÚ-DS do parlamentu a stovky sympatizantov mobilizovať voličov pred sobotňajšími voľbami v rôznych častiach Slovenska.

Čelní predstavitelia strany by mali vyjsť do ulíc Bratislavy. SDKÚ-DS si na kampaň zobrala pôžičky a úvery vo výške dvoch miliónov eur. Úver má splatiť do 30. júna. Výdavky strany na kampaň predstavovali do 9. februára takmer 1,3 milióna eur. Najviac minula na prenájom bilboardov, viac ako 800-tisíc eur.

Smer-SD skončí predvolebnú kampaň v bratislavskom Národnom tenisovom centre vo štvrtok na Medzinárodný deň žien. Pôjde o kombináciu predvolebného mítingu s dôrazom na oslavu MDŽ. Ťahákom má byť vystúpenie českého speváka Michala Davida. Posledné dni pred voľbami predstavitelia Smeru-SD navštívia krajské mestá. Aj v nich ide o mítingy spojené s oslavou MDŽ. SNS láka na poslednú chvíľu voličov zabíjačkami a predvolebnými gulášmi.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM