Webnoviny - Svet

Serene sa fotografie pre ESPN páčia

WEBNOVINY.SK

PEKING 9. októbra (WEBNOVINY) – Od budúceho týždňa nová svetová jednotka medzi tenistkami Serena Williamsová sa zaradila k prominentným športovcom, ktorí pózovali v Adamovom a Evinom rúchu pre časopis ESPN. Kolekcia fotografií zameraných na oslavu krásy ľudského tela sa mladšej zo sestier Williamsových páči, pretože sú „elegantné a nikoho neurážajú“. Serena je jednou zo šiestich športovcov, ktorí budú figurovať na šiestich rôznych verziách titulných stránok periodika. Na pulty sa dostanú už v piatok.

Tenistka prispela do série „Body Issue“ (Záležitosť tela) snímkou, na ktorej je síce úplne nahá, ale rafinovaná póza v sede zakrýva všetky intímne partie. „ESPN pripravilo ´Body Issue´ a oslovili ma s tým, že mám skvelé telo, chceli ma na titulnú stránku. Veľmi mi to zalichotilo. Ale chcela som, aby boli fotografie elegantné a aby nikoho neurážali. Myslím si, že sú veľmi vkusné. Páčia sa mi,“ povedala 28-ročná Williamsová, ktorá sa nedávno na grandslamovom US Open predviedla v oveľa horšom svetle pri svojom výstupe s čiarovou rozhodkyňou. Ku cti budúcej líderky rebríčka neslúži ani štvrtková prehra s Naďou Petrovovou 4:6, 6:3, 6:7 (5) v osemfinálovom 3. kole na turnaji WTA Tour v Pekingu.

Na zvyšných piatich verziách obálky časopisu ESPN sa objavia basketbalista Dwight Howard, hráč amerického futbalu Adrian Peterson, predstaviteľka bojových umení Gina Caranová, pilot automobilovej série NASCAR Carl Edwards a triatlonistka s amputovanou nohou Sarah Reinertsenová. Pre rubriku časopisu The Bodies We Want (Telá, po akých túžime) pózovalo okolo osemdesiat športovcov, medzi nimi aj slovenský hokejista Zdena Chára.

SITA/AFP

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM