han Šport Tenis

WAU tenistka a slovenský futbalista: Ich LÁSKA kvitne aj cez karanténu! FOTO ako dôkaz

Takže, vyzerá to s nimi naozaj vážne! Česká top tenistka Kristýna Plíšková a slovenský futbalista Dávid Hancko to myslia vážne. Pozrite sa na tie zábery!

Ilustračný obrázok k článku WAU tenistka a slovenský futbalista: Ich LÁSKA kvitne aj cez karanténu! FOTO ako dôkaz
Zdroj: instagram

Kým väčšina ľudí je aktuálne zavretá doma a striktne dodržuje prísny režim, poniektorí majú čas aj na lásku.

Láska nepozná vírus

Aj takto vtipne by sa to dalo opísať. Je to prípad aj Hancka s Plíškovou, ktorí tvoria pár len pár týždňov, no už sa medzi sebou nazývajú láska. Obaja to napísali na svoje kontá na sociálnych sieťach a dokonca vyrazili spolu do prírody.

Bez rúšok

Samozrejme, teraz sú dni, kedy sa máme správať zodpovedne a nosiť rúška, či iné ochrany tváre. Dávid a Kristýna ich na snímkach nemajú, ale netreba to okamžite „hejtovať“. Veď pokiaľ sú v karanténe spolu, a nikto iný sa pri nich v prírode na tesnú vzdialenosť nezdržiaval, je to v poriadku. Odborníci dokonca krátky pobyt na slnku počas núdzového režimu odporúčajú.

Prvé snímky

Presne tak. Hráč slovenského národného mužstva a pražskej Sparty a 65. hráčka sveta premiérovo ukázali spoločné fotografie. „S láskou,“ uviedla Plíšková svoj status k fotke a netrvalo dlho, kým k nej nenapísal komentár aj Hancko. „Milujem“, stálo v ňom. Rovnako aj on pridal na instagram romantickú fotku z prechádzky a dodal: „Slnečný prechádzka s mojou láskou.“

Čo poviete, hodia sa k sebe?

Hancko a Plíšková
9
Galéria
Zdroj: instagram
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM