Webnoviny - Svet

Skupina Smola a Hrušky predstavila videoklip Fajčiť treba

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 17. augusta (WEBNOVINY) – Slovenská hudobná skupina Smola a Hrušky zverejnila v utorok 16. augusta na YouTube nový videoklip k ich aktuálnemu singlu Fajčiť treba. Ten bude mať dnes o 15:30 aj televíznu premiéru. Skladba pochádza z ich pripravovaného albumu, ktorý vyjde na jeseň. V piesni hosťuje rapper DNA, o produkciu videoklipu sa postaral tím z Toxproduction.sk.

„Na skladbu máme veľmi dobré ohlasy a čo nás milo prekvapilo je, že na najväčšom česko-slovenskom portáli venujúcom sa hudobným skupinám Bandzone.cz to bola dva týždne najhranejšia novinka,“ uviedol frontman kapely Spoko.

Odporúčame:

Smola a Hrušky vyrazí na Topfest 13 životov tour Smola a Hrušky uviedla videoklip k Pridaj si ma Pridaj si ma od Smola a Hrušky už aj v angličtine Smola a hrušky v Elame s náhradným bubeníkom

„Aj preto sme sa rozhodli, že dáme túto skladbu na náš oficiálny web na stiahnutie zadarmo. Okrem toho sme stále zatvorení v štúdiu a makáme na ďalšom prekvapení pre našich fanúšikov, ktoré sa taktiež objaví na našom novom albume,“ dodal spevák. Pri príležitosti vydania novej nahrávky Smola a Hrušky pripravujú aj medzinárodné turné. Kapela v rámci neho odohrá 20 koncertov v Poľsku, Česku a na Slovensku. Spolu s ňou vystúpi aj viacero zahraničných či domácich hostí.

VIDEO: SMOLA a HRUŠKY – Fajčiť treba

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM