Skvelá správa pre fanúšikov hokeja: Finálové zápasy budeme sledovať pod holým nebom!

Ďalší dôvod na radosť majú nitrianski fanúšikovia hokeja. Hokejové finále play off Tipsport ligy si budeme môcť vychutnať pod holým nebom.

Lucia Šútorová
Ilustračný obrázok k článku Skvelá správa pre fanúšikov hokeja: Finálové zápasy budeme sledovať pod holým nebom!
Foto: Rastislav Búgel / Zdroj: Dnes24.sk

Dva finálové zápasy s Banskou Bystricou už má Nitra úspešne za sebou. Za stavu série 2:0 na zápasy sa presúva hokejové finále do Banskej Bystrice. Na domácej pôde, ale stále môže dýchať atmosféra podobná tej zo štadiónu. Postará sa o to premietanie na amfiteátri pod Zoborom. „Na amfiteátri je dostatok miesta pre všetkých hokejových nadšencov. Verím, že nás bude počuť až do Banskej Bystrice,“ vyjadril sa Branislav Šulka z rádio.MAX.

Nitriansky fanúšik by určite najradšej zaplnil súperove tribúny. Kapacita pre hostí je obmedzená a tak sa jednoducho všetci do bystrického štadióna nedostanú. Podnet na premietanie prišiel od samotných fanúšikov. Organizátori im vyhoveli a rozhodli sa ponúknuť premietanie počas celého víkendu. Pod Urpínom sa bude hrať už v túto sobotu a nedeľu vždy so začiatkom o 19:30 hodine.

Amfiteáter svoje brány otvorí o 18:30. Za vstup zaplatíte poplatok 1€. Ako informujú organizátori počas zápasov budú prebiehať aj súťaže o atraktívne ceny, ktoré venovali organizátori HK Nitra, Mesto Nitra, rádio.MAX a partneri ThermalPark Nitrava a OFFENSIVE SPORTSWEAR, s.r.o.

Premietanie priameho prenosu hokejového finále play-off Tipsport ligy pripravili HK Nitra, Mesto Nitra a Rádio.MAX.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk