Webnoviny - Svet

Slovan prehráva v Bratislave so slávnym New York Rangers 1:2

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 2. októbra (WEBNOVINY) – Hokejisti Slovana Bratislava prehrávajú v druhej tretine exhibičného stretnutia v Slovnaft aréne na ZŠ O. Nepelu nad klubom NHL New York Rangers 1:2. Skóre zápasu otvoril pri presilovke v 9. min strelou od modrej čiary Ivan Švarný. V 24. minúte mohol náskok domácich zvýšiť Miroslav Šatan, no bránku Lundqvista prestrelil.

O niekoľko sekúnd však počas jedného striedania museli ísť na trestnú lavicu hráči Slovana Štajnoch a Skokan, čo hráči Rangers dokonale využili. V 26. minúte počas dvojnásobného oslabenia domácich vyrovnal Mats Zuccarrelo na 1:1 a o niekoľko sekúnd neskôr poslal „jazdcov“ do vedenia Brian Boyle.

Slovan Bratislava – New York Rangers 1:2 v II. tretine Gól: 9. Švarný, 26. Zuccarrelo, 28. Boyle

Zostavy: Slovan: Konrád – Štajnoch, Švarný, P. Frühauf, I. Ďatelinka, Dobroň, Bohunický, Jass – Šatan, Kukumberg, M. Hudec – Bulík, Lipiansky, L. Hudáček – Balej, Macho, D. Skokan – Kudrna, Preisinger, M. Bakoš – Buc

Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Eminger, Del Zotto, Bell, Bickell – Gáborík, Richards, B. Boyle – Callahan, Anisimov, Dubinsky – Prust, E. Christensen, Fedotenko – Zuccarello, Stepan, Rupp .