Slovensko - Maďarsko 1:0

<html xmlns=„http:/­/www1.webnovi­ny.sk/Newsml/xhtml­.xsd“> <head>
<title/> </head> <body>ZÜRICH-KLOTEN 24. apríla (WEBNOVINY) – Slovenská hokejová reprezentácia vyhráva po úvodnej tretine vo svojom prvom vystúpení na majstrovstvách sveta vo Švajčiarsku v A-skupine v Zürichu-Klotene nad Maďarskom 1:0. Skóre zápasu otvoril už v 2. minúte Štefan Ružička. Slováci majú v stretnutí prevahu, okrem jediného gólu však z nej už nič nevyťažili.

A-skupina: Slovensko – Maďarsko 1:0 po I. tretine Gól: 2. Š. Ružička (Baranka), rozhodujú: Reiber (Švajč.), Šindler (ČR) – Blumel (ČR), Kiča (Ukr.)

Zostavy: Slovensko: Staňa – Sekera, Obšut, Baranka, P. Smrek, Vydarený, Graňák, Valábik – Marcel Hossa, Handzuš, Bartečko – Radivojevič, Rastislav Pavlikovský, L. Nagy – J. Mikúš, Ölvecký, Š. Ružička – Bartovič, Surový, Bicek Maďarsko: Szuper – A. Horváth, Tokaji, Svasznek, Šille, Szélig, Ennaffati, Ondrejčík, Kangyal – Palkovics, D. Fekete, Cs. Kovács – Peterdi, M. Vas, Ladányi – Jánosi, Vaszjunyin, J. Vas – Majoross, Holéczy, Benk