Webnoviny - Svet

Spestri si s Voices koniec leta

WEBNOVINY.SK

Bez popisuFoto: voices.sk BRATISLAVA 16. augusta (WBN/PR) – Témy jednotlivých seminárov Voices vybrala na základe osobných skúseností a na základe prieskumov, ktoré mala možnosť realizovať počas úspešnej realizácie desiatok seminárov a zážitkových školení. Budú nimi sebavedomie, objavovanie seba samého a vlastnej tvorivosti, budovanie lepšieho partnerského vzťahu a manažovanie vlastného života. Semináre pripravujú a realizujú vyhľadávaní profesionálni lektori Peter Bero a Ľubica Karlubíková. Obaja majú bohaté praktické skúsenosti a zaujímavo kombinujú rôzne vyučovacie metódy.

Záujemcovia si môžu vybrať z nasledujúcej ponuky:

• Sebavedomie štvrtok, 26. august / Peter Bero • Objavuj sám seba a rozvíjaj svoju tvorivosť víkend, 28. – 29. august / Ľubica Karlubíková • 88 krokov k lepšiemu vzťahu sobota, 4. september / Peter Bero • Život vo vlastných rukách utorok, 7. september / Peter Bero

Semináre sa uskutočnia v Bratislave, na Baštovej ulici 5, v budove Nadácie otvorenej spoločnosti – OSF na 2. poschodí. Na http://www.voices.sk/…ny_stereotyp nájdu záujemcovia všetky informácie o programe a registrácii.

„Petra Bera som spoznal ako svojho učiteľa matematiky a triedneho profesora na gymnáziu. Nedávno som absolvoval niekoľko jeho seminárov. Na tom o sebavedomí sa mi podarilo holou rukou rozbiť drevenú dosku, čo ma samého prekvapilo! Petrove životné skúsenosti, jeho empatia a skvelé prezentačné zručnosti sú zárukou toho, že deň s ním je prínosom pre každého, kto sa chce niečo o sebe naučiť a zažiť niečo jedinečné,“ hovorí Ivan Ježík, riaditeľ Neziskovej organizácie Voices. „Naším zámerom je ponúkať priaznivcom Voices stále niečo nové, užitočné a zaujímavé. Semináre s Petrom Berom a Ľubkou Karlubíkovou takými určite budú,“ dodáva Peter Zahradník, projektový koordinátor Neziskovej organizácie Voices, ktorý oboch lektorov osobne pozná už dlhší čas a osobne sa zúčastnil niekoľkých ich seminárov.

Za ostatných 18 mesiacov Voices vyškolila v témach súvisiacich najmä s riadením, komunikáciou a využívaním informačných technológií viac ako 250 pracovníkov z viac ako 70 menších i väčších neziskových organizácií. Ich spätná väzba potvrdila, že im získané informácie a nadobudnuté zručnosti pomohli v ďalšej práci.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM