Webnoviny - Svet

Šport7.sk – Nový moderný športový portál

WEBNOVINY.SK

Foto: Martin Gregor BRATISLAVA 12. januára (WBN/PR) – Aktuálne výsledky. Sumáre líg. Moderný výsledkový servis so štatistikami. Športové video reportáže. Prepracovaný dizajn. Tak toto všetko ponúka nový moderný športový internetový portál http://www.sport7.sk. Športoví fanúšikovia mohli začať využívať tento moderný zdroj informácií o športe práve v týchto dňoch, začiatkom roku 2010.

Novinkou oproti iným športovým spravodajským portálom je určite moderný a detailný výsledkový servis, inšpirovaný poprednými americkými stránkami ako sú napríklad NHL.com, NBA.com, ESPN.com či TSN.ca. Nová internetová stránka na Slovensku však svojim návštevníkom ponúka aj iné výhody. Jednou z nich je možnosť vedenia vlastného športového blogu, možnosť nahrávania vlastných videí z youtube.com, možnosť registrácie a vedenia vlastného účtu a iné zaujímavosti.

Portál SPORT7.sk čerpá športové spravodajstvo a ďalšie informácie z agentúrneho servisu a tiež z vlastnej redakcie, od externých spolupracovníkov. Tí každodenne pripravujú viacero zaujímavých rubrík: ako sa darilo Slovákom v zahraničných ligách (hokej, futbal) a tiež novinku na Slovensku – Power Ranking slovenskej Corgoň ligy a Slovnaft Extraligy (zoradenie tímov podľa ich aktuálnej výkonnosti s komentárom k jednotlivým klubom). Nový športový portál prináša aj ďalšie jedinečné rubriky – Ako sa darilo našim tenistom počas uplynulého týždňa, Power Ranking Ligy majstrov a veľa ďalších. Samozrejmosťou budú aj aktuálne a horúce informácie a štatistiky z nadchádzajúcich Zimných olympijských hier v kanadskom Vancouveri a o niekoľko mesiacov aj z Majstrovstiev sveta vo futbale.

„Našim cieľom je aktuálne a podrobne informovať športových fanúšikov o dianí a výsledkoch v ich obľúbených športových odvetviach. Naša stránka monitoruje všetky zaujímavé a očakávané športové podujatia a prináša o nich zaujímavé informácie a doteraz chýbajúce podrobné štatistiky,“ hovorí zakladateľ nového športového portálu Martin Gregor.

Internetový portál http://www.sport7.sk má už niekoľko mesiacov aj svojho internetového súrodenca, ktorým je spravodajský portál http://www.spravy1.sk. Návštevníci tejto stránky si každý deň môžu prečítať zaujímavé správy z domáceho i zahraničného politického a ekonomického diania. Tento spravodajský portál je obohatený zaujímavými názormi viacerých blogerov, ktorí komentujú najmä domácu politickú scénu, šoubiznis alebo prinášajú vlastné a osobité pohľady na medziľudské vzťahy a postrehy z každodenného života ľudí.

Martin Gregor, zakladateľ portálu E-mail: martin.gregor@sport7.sk

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM