Webnoviny - Svet

Šťastie s hrou JOKER pokračuje, padol ďalší jackpot

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA/Nina BednárikováBRA­TISLAVA 7. apríla (WBN/PR) – V doplnkovej hre JOKER Šťastena nedala na seba dlho čakať. V stredu v nej totiž padol opäť jackpot. A to len tri dni potom, ako v nedeľňajšom žrebovaní doplnkovej hry padol fantastický jackpot viac ako 60 tisíc eur.

Radosť z výhry tentoraz zažil hráč, ktorý si vsadil v Trenčianskom kraji v hre LOTO štyri stĺpce na dve žrebovania a priplatil si aj doplnkovú hru JOKER. Vďaka tomu si pripíše na účet 6600 eur.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

Pekná suma – 3300 eur poteší tiež každého z troch hráčov, ktorí v stredajšom žrebovaní „chytili“ výhru v druhom poradí doplnkovej hry JOKER. Šesťčíslia sa na ich potvrdeniach o uzatvorení stávky v hre JOKER zhodovali z ľavej strany s piatimi zo šestice vygenerovaných čísiel. Podať si tip v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER sa teda naozaj oplatí. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM