Štedrý deň poznačila TRAGÉDIA: Zdemolované auto ľudia dlho ignorovali!
Štedrý deň v Prievidzi poznačila tragédia. Pri čerpacej stanici na Nadjazdovej ulici sa stala vážna autonehoda.
Ako spresnil portál Topky, vozidlo zostalo úplne zdemolované a 47-ročný vodič nehodu neprežil.
Nehoda sa stala ešte počas nočných hodín, pričom záchranné zložky boli privolané s výrazným časovým odstupom.
Na zarážajúci prístup niektorých svedkov nehody upozornila vo svojom príspevku miestna odťahová služba. Ako uviedla, nehoda sa stala v noci na 24. decembra, no ľudia sú tak neohľaduplní, že si nehodu radšej fotia a píšu nevhodné komentáre na sociálnych sieťach namiesto toho, aby ihneď zavolali záchranné zložky.
Tragédiu vyšetrujú
Informáciu o nehode potvrdila pre portál regiony.sk aj hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Ingrid Krajčíková. Priblížila, že oznámenie o nehode prijali približne o 10:00.
Operačný dôstojník na miesto vyslal policajnú hliadku, ktorá oznámenie preverila. „Bližšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania Okresného dopravného inšpektorátu Prievidza,“ informovala Krajčíková.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Mohlo by vás zaujímať: