han Šport Ostatné športy

Strelkyňa Barteková je vo fantastickej forme: PÁLI jej to aj po "korone"!

Slovenská strelkyňa Danka Barteková skončila vo štvrtkovom skeete na podujatí Italian Open Emir Cup na druhom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Strelkyňa Barteková je vo fantastickej forme: PÁLI jej to aj po "korone"!
Zdroj: Instagram.com/dankabartekova

Rovnako ako na minulotýždňovom Green Cupe ju dokázala predstihnúť iba domáca reprezentantka Chiara Cainerová, ktorá má v tejto disciplíne na konte zlato z Pekingu 2008 i striebro z Ria de Janeiro 2016. Úradujúca olympijská šampiónka Diana Bacosiová z Talianska skončila na tretej priečke.

Danka má radosť

„Veľmi sa teším, že sa mi podarilo obhájiť výsledok z minulého týždňa, ktorý som strelila na Green Cupe. Tentoraz bol o to cennejší, že bolo veľmi teplo a aj výsledky ostatných dievčat boli o čosi vyššie. Výsledky z týchto dvoch týždňov ma veľmi tešia, pretože oba boli na úrovni 121 terčov. Pokiaľ by sa mi tieto výkony podarilo zopakovať v ďalších pretekoch, mohla by som byť len spokojná. Mám radosť, že si v tomto roku udržiavam štandardne vysoký priemer. Veľmi som v uplynulých dňoch pracovala s mojím trénerom Sandrom Bellinim na technických záležitostiach a na odstránení chýb, čo som dokázala preniesť aj do pretekov a to je len čerešnička na torte,“ sprostredkoval pre TASR slová 35-ročnej bronzovej medailistky z Londýna 2012 jej mediálny manažér Jozef Korbel.

View this post on Instagram

Bilancia z pretekov Emir Cup: individualne🥈(121+56) a teamový 🥉 spolu s Chiara Costa 🇸🇳 a Alexandra Skeggs 🇬🇧. Teší ma najmä individuálna súťaž, v ktorej som bola na pódiu s famóznymi 🥇 @chiara.cainero 🇮🇹a 🥉Diana Bacosi 🇮🇹, brave ragazze!!! Skvelé preteky, výborná atmosféra a ako vždy vysoké výsledky v @shootingrangeumbriaverde. Complimenti a tutti! Grazie di tutto a mio allenatore @bellini.sandro e complimenti per 124! Che bella gara! Ďakujem za podporu/Thanks for all the support #perazzi #sellier_bellot #castellani #gemini #shothunt #scpolicie #slovenskyolympijskytim #brokerconsulting #financieOK #motor_car.sk #sommotorcar

A post shared by Danka Barteková (@dankabartekova) on

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM