Webnoviny - Svet

Súhrn prvých zápasov 1. predkola EL

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA

BRATISLAVA 1. júla (WEBNOVINY) – Súhrn výsledkov štvrtkových prvých stretnutí 1. predkola Európskej ligy UEFA 2010/2011 vo futbale (odvety sú na programe vo štvrtok 8. júla):

FC Nitra – FC ETO Györ (Maď.) 2:2 (1:1) – odvetný duel je na programe vo štvrtok 8. júla v Györi Góly: 14. Tóth, 80. Roman Sloboda – 39. a 65. Kink, ŽK: 86. Onisor (Győr), rozhodovali: Marios Stamatis – Aristides Christou, Michael Sotirou (všetci Cyp.), 2450 divákov

FC Ulisses (Arm.) – Bnei Yehuda (Izr.) 0:0 Rozhodoval: Jemini (Alb.)

Dinamo Tbilisi (Gruz.) – FC Flora Tallinn (Est.) 2:1 (1:1) Góly: 22. Kachelišvili, 63. Chmaladze (z 11 m) – 9. Dupikov, rozhodoval: Hacmon (Izr.)

FC Tobol (Kazach.) – HŠK Zrinjski Mostar (Bosna a Herceg.) 1:2 (1:0) Góly: 13. Žumaskalijev – 53. a 82. Dragičevič, ČK: 90.+ Travin (Tobol), rozhodoval: Piasecki (Poľ.)

KF Laci (Alb.) – FC Dnepr Mogilev (Bielor.) 1:1 (1:0) Góly: 45.+ Maraši – 90.+ Turlin, rozhodoval: Pristovnik (Chorv.)

FK Rabotnički (Maced.) – Lusitans (Andorra) 5:0 (2:0) Góly: 24. Zé Carlos, 35. Wandeir, 55. a 56. Silva, 60. Muarem, rozhodoval: Avram (Rum.)

JK Trans Narva (Est.) – Myllykosken Pallo-47 (Fín.) 0:2 (0:0) Góly: 47. Votinov, 53. Gorškov (vlastný), rozhodoval: Dabanovič (Č. Hora)

Šachťor Karaganda (Kazach.) – Ruch Chorzów (Poľ.) 1:2 (1:1) Góly: 7. Džidič – 45. Janoszka, 48. Grzyb, rozhodoval: Grobelnik (Rak.)

KF Tirana (Alb.) – TE Zalaegerszeg (Maď.) 0:0 Rozhodoval: Crangle (Sev. Ír.)

Torpedo Žodino (Bielor.) – FK Fylkir (Isl.) 3:0 (0:0) Góly: 52. Krivobok, 59. Ogar, 66. Koncevoi, rozhodoval: Valášek (SR)

FK Zeta (Č. Hora) – Dacia Kišiňov (Mold.) 1:1 (0:1) Góly: 77. Peličič (z 11 m) – 39. Orbu, ČK: 75. Gamezardašvili (Kišiňov), rozhodoval: Alijev (Azerb.)

FC Olimpia Balti (Mold.) – FK Chazar Lankaran (Azerb.) 0:0 rozhodoval: Direktorenko (Lotyš.)

FC Zestafoni (Gruz.) – SC Faetano (San Maríno) 5:0 (3:0) Góly: 20. a 23. Gelašvili, 22. a 64. Dvali, 90. Gorgiašvili, rozhodoval: Glodjovič (Srb.)

TPS Turku (Fín.) – FC Port Talbot Town (Wales) 3:1 (3:0) Góly: 24. a 35. Riski, 30. Wusu – 70. Rose, rozhodoval: Szulc (Poľ.)

FK Karabach (Azerb.) – FK Metalurg Skopje (Mac.) 4:1 (2:0) Góly: 26. Sadygov (z 11 m), 45. Ismajlov, 84. Imamaljev, 90. Adamia – 90. Simonovski, ČK: 51. Teli (Karabach), rozhodoval: Kovács (Rum.)

HNK Šibenik (Chorv.) – Sliema Wanderers (Malta) 0:0 rozhodoval: Strömbergsson (Švéd.)

UE Santa Coloma (Andorra) – FK Mogren Budva (Č. Hora) 0:3 (0:1) Gól: 14. Grbič, 83. Čulafič, 90.+ Cetkovič, rozhodoval: Anastasiou (Cyp.)

Anorthosis Famagusta (Cypr.) – FC Banants (Arm.) 3:0 (2:0) Góly: 24. Katsavakis, 31. Okkas, 64. Cafú, rozhodoval: McLean (Škót.)

FC Randers (Dán.) – F91 Dudelange (Lux.) 6:1 (3:0) Góly: 16. Sane, 17. a 90. Movsesjan, 30. Olsen, 47. Pedersen (z 11 m), 88. Brock-Madsen – 49. Benzouien (z 11 m), rozhodoval: Radovanovič (Č. Hora)

FC Portadown (Sev. Ír.) – FC Skonto Riga (Lot.) 1:1 (1:0) Góly: 38. Lecky – 90. Laizans, ČK: 88. Ramsey (Portadown), rozhodoval: Vučkov (Chorv.)

CS Grevenmacher (Lux.) – FC Dundalk (Ír.) 3:3 (0:1) Góly: 63. Heinz, 73. G. Pereira, 76. Almeida – 26. Kudozovič, 51. Hatswell, 80. Benichou (vlastný), rozhodoval: Alečkovič (Bosna a Herceg.)

NSÍ Runavík (Faer. ostr.) – Gefle IF (Švéd.) 0:2 (0:1) Góly: 34. a 60. Gerndt, rozhodoval: Dunauskas (Litva)

AFC Llanelli (Wales) – FK Tauras Taurage (Litva) 2:2 (1:2) Góly: 17. Thomas, 47. Jones – 9. a 20. Kizys, ČK: 89. Holloway (Llanelli), rozhodoval: Wouters (Belg.)

NK Olimpija Ľubľana (Slovin.) – NK Široki Brijeg (Bosna a Herceg.) 0:2 (0:1) Góly: 45. Wagner, 68. Renato, rozhodoval: Thual (Fr.)

Kalmar FF (Švéd.) – EB/Streymur (Faer. ostr.) 1:0 (0:0) Gól: 79. Santos, rozhodoval: Podeschi (San Maríno)

KR Reykjavík (Isl.) – FC Glentoran (Sev. Ír.) 3:0 (2:0) Góly: 12. Reynir, 32. Finnbogason, 62. Takefusa, rozhodoval: Cinkevič (Bielor.) SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM