Webnoviny - Svet

Susan Boyle spôsobila problémy na letisku

WEBNOVINY.SK

Susan Boyle Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 15. januára (WEBNOVINY) – Susan Boyle sa v utorok stala centrom sťažností od cestujúcich po tom, čo údajne začala spievať do mopu na londýnskom letisku. Spievajúca škótska senzácia vraj prekvapila cestujúcich svojím tancom a vrieskaním piesní do mopu, kým čakala na let do Chicaga, aby sa tam podieľala na nakrúcaní The Oprah Winfrey Show.

Keď Boyle začala vykrikovať oplzlosti, posádka lietadla ju požiadala, aby bola ticho. „Bol to chaos. Susan bola veľmi nepokojná a vzrušená už odkedy prišla a okamžite začala robiť scény. Spievala, tancovala dookola a kričala oplzlosti na plné hrdlo,“ povedal pre The Sun nemenovaný zdroj. Hovorca spoločnosti British Airways (BA) uviedol: „Jedného zo zákazníkov BA sme v utorok museli požiadať, aby zmiernil svoje správanie, keďže sa stávalo rušivým“.

Boyle bola nútená zamietnuť tvrdenia o jej krehkom duševnom zdraví v novembri 2009 po tom, čo ju pristihli ako plače a cmúľa si palec a predtým v máji 2009 ju z dôvodu prepracovanosti hospitalizovali na londýnskej klinike.

Informáciu zverejnil internetový portál aceshowbiz.com.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM