Svet o Slovensku

SVET O SLOVENSKU: Úžasné nechty so skutočnými hviezdami

Dámy, ktoré vášnivo obdivujú popové hviezdy Beyoncé alebo Rihannu, budú určite od vytrženia bez seba, keď uvidia prácu nechtovej umelkyne Ivety Melicharovej.

Ilustračný obrázok k článku SVET O SLOVENSKU: Úžasné nechty so skutočnými hviezdami
Zdroj: pixabay.com

Umenie šikovnej slovenskej nechtovej dizajnérky uchvátilo aj zahraničné portály. Nečudo, veď pohľad na dokonalé vyobrazenie slávnych amerických speváčiek na takej maličkej ploche ako je umelý necht, je naozaj unikátny. Portál Teenvogue píše, že obdivovateľky Beyoncé alebo Rihanny si môžu kúpiť špeciálny reklamný tovar, ktorý nesie značku týchto popových hviezd. Ešte väčším úlovkom však určite bude mať ich podobizeň na nechtoch.

Dokonalé miniatúry

Teenvogue opisuje prácu nechtovej umelkyne Ivety Melicharovej s neskrývaným obdivom: “Beyoncé je na nechte vyobrazená v čiernych šatách, s blond vlasmi a v cool okuliaroch. Rihanna má červené okuliare, rúž a úžasný top, ktorý farebne prechádza z bielej do červenej a oranžovej.”

@badgalriri @beyonce

A post shared by Iveta Melicharova (@ivet_nails) on

Taká detailná práca na takom malom priestore je naozaj udivujúca. Portál dodáva, že Iveta navrhla svoje nechty v špicatom tvare, čo kopíruje vkus aj samotnej speváčky Rihanny. “Sme si istí, že by s tým súhlasila,” dodáva Teenvogue.

Prezrádza tiež, že druhá znázornená diva Beyoncé je tiež veľká fanúšička nechtového dizajnu. “Iveta si nemohla na svoje nechty vybrať lepšie celebrity ako práve tieto dve dámy.”

Slová chvály

“Našli sme manikúru, ktorú budete chcieť nosiť na prstoch do konca života,” píše portál PopSugar na adresu Ivetinej práce. Uznáva, že takéto nechty nie sú práve praktické a “asi s nimi nedokážete robiť viacero každodenných činností, ako zapnúť si zips a napísať email. Ale keď tieto nechty sú ako zo sna! Chceli by sme ich nosiť navždy…” A to už je parádna poklona, ktorá slovenskú manikérku iste poteší.

Teenvouge jej dokonca predpovedá aj komerčný úspech: “Nie je známe, či ich aj predáva, ale ak áno, sme si istí, že sa vypredajú v okamihu!”

PopSugar predstavuje skvelú autorku ako nechtovú umelkyňu zo Slovenska a pokračuje ďalej vo vychvaľovaní jej diela: “Kto by sa nechcel pozerať na svoje nechty a vidieť tam úžasné tváre oboch ikonických speváčok celý deň? Taký pohľad by bol určite inšpirujúci a rozhodne by vám pomohol prežiť napríklad ospalý pondelok.”

Foto: ilustračné

@jasmeannnn @fentybeauty #nailsart #nailart #fentybeauty #nail #nails

A post shared by Iveta Melicharova (@ivet_nails) on

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM