TOS Svet Svet o Slovensku

SVET O SLOVENSKU: Zmarená LÚPEŽ v dome Stanislava Lobotku, futbalista bol doma!

Neapolskými médiami sa prehnala správa o nepríjemných chvíľach slovenského futbalistu Stanislava Lobotku v jeho vlastnom dome.

Ilustračný obrázok k článku SVET O SLOVENSKU: Zmarená LÚPEŽ v dome Stanislava Lobotku, futbalista bol doma!
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Titulka novín Cronache di Napoli z uplynulého pondelka hlásila šokujúcu informáciu o zmarenej lúpeži v dome slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku.

Správu následne prevzali viaceré online portály zamerané na Neapol. „Neapolský stredopoliar Stanislav Lobotka sa stal obeťou pokusu o lúpež, ktorý sa odohral vo Varcature, kde žije,“ píše Napolitoday.it.

Podľa medializovaných správ sa športovec v tom čase nachádzal doma. Podrobnosti zo vzniknutej situácie ale uvedené nie sú.

Rieši to polícia

„Našťastie, nebolo to nakoniec vážne, ale hráč incident nahlásil polícii, ktorá už začala vyšetrovanie, aby sa pokúsila identifikovať páchateľov tohto skutku,“ dočítate sa na Areanapoli.it.

Páchateľom pokusu o lúpež sa z Lobotkovej vily nepodarilo nič odniesť.

Talianske média pripomínajú, že slovenský hráč patril k najlepším hráčom Neapola v nevydarenej sezóne, ktorá sa nedávno skončila.

Čakajú ho ME

Šikovného defenzívneho záložníka teraz čaká európsky šampionát v drese Slovenska, kde ho bude trénovať rovnaký tréner ako v Neapole a teda Francesco Calzona. Pre toho sa však neapolská anabáza už skončila.

Majstrovstvá Európy vo futbale, ktoré sa konajú v Nemecku, štartujú už 14. júna, Slovákov čakajú v základnej skupine zápasy s Belgickom (17. jún o 18.00 h), Ukrajinou (21. jún 2024 o 15.00 h) a Rumunskom (26. jún 2024 o 18.00 h).

Foto: archívne

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM