Jakub Forgács Kultúra

Tásler a spol. nakrúcali v dedinke pri Bystrici: Salaš plný oviec aj stopárka hore bez!

Pieseň Cesty druhej triedy od I.M.T. Smile brázdi rádiá už od začiatku leta. Videoklip k nej sa natáčal iba pár kilometrov od Banskej Bystrice a odhalil pozadie záhadnej stopárky hore bez, o ktorej spieva Ivan Tásler.

Ilustračný obrázok k článku Tásler a spol. nakrúcali v dedinke pri Bystrici: Salaš plný oviec aj stopárka hore bez!
Zdroj: Dnes24.sk

Videoklip sa natáčal v obci Turecká a okolí. Nakrúcalo sa na salaši plnom oviec, v hasičskej zbrojnici či v dedinskej krčme. Pochopiteľne, nechýbali ani cesty druhej triedy. V klipe sa objavuje veľa domácich obyvateľov obce Turecká a nechýba ani stopárka hore bez.

„Bolo to veľmi príjemné, v krásnom prostredí. Všetci ľudia, ktorí nám v klipe pomáhali boli veľmi zlatí. Dostal som sa na miesta, ktoré som počas ciest na koncerty len obchádzal. Chalani z kapely sa prekonávali, nie je to pre nás jednoduché uvoľniť sa pri natáčani videoklipu, ale teraz sa to celkom podarilo,“ uviedol Ivan Tásler pri prezentovaní novinky v rádiu.

Režisérsku taktovku mal pod palcom Miro Remo, kameru mal na starosti Jaroslav Valko alias Jaris. Ten už s hudobníkmi spolupracoval pri skladbe S.O.S. V novinke kapely v obrazovej podobe nechýba ani stopárka hore bez! „Bol to však veľký problém nájsť ženu, ktorá by sa mohla prezentovať tak, ako sa spieva v pesničke. Ja som si nemyslel, že až v hodine dvanástej sa nám to podarí. Ale nakoniec je tam,“ dodal na záver Tásler.

foto: youtube

Nový klip I.M.T. Smile sa natáčal v Tureckej
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM