Webnoviny - Svet

Tatra banka má problém s internetovou stránkou

WEBNOVINY.SK

Foto: cassoviaoc.sk BRATISLAVA 14. októbra (WEBNOVINY) – Tatra banka má už niekoľko hodín problém s načítaním svojej internetovej stránky tatrabanka.sk. Internetový prehliadač po zadaní adresy informoval, že server sa nenašiel a neskôr si mohli klienti prečítať, že táto webová stránka neposkytuje informácie o identite. Ako agentúru SITA informovala Tatra banka, táto situácia vznikla z technických dôvodov a pracuje na odstránení. „V súčasnosti nevieme presne špecifikovať, kedy bude stránka opäť dostupná,“ uviedol hovorca Tatra banky Boris Gandel.

Banka sa zároveň svojim klientom ospravedlňuje za spôsobené komplikácie. Akékoľvek bankové operácie môžu klienti naďalej realizovať prostredníctvom 24-hodinového kontaktného centra Dialog alebo prostredníctvom pobočiek Tatra banky. „Zároveň by sme svojich klientom radi ubezpečili, že internetbanking Tatra banky je plne funkčný a dostupný na moja.tatraban­ka.sk,“ dodal Gandel.

Tatra banka patrí do rakúskej skupiny Raiffeisen Banking Group. Do Obchodného registra SR bola zapísaná 1. novembra 1990.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM